IT Studlava

IT Studlava – це закрита рекрутингова платформа, яка слугує майданчиком для пошуку найкращих випускників оновлених бакалаврських програм для учасників Львівського ІТ Кластера.

Платформа допомагає місцевим ІТ-компаніям зв’язуватися з кваліфікованими кандидатами на роботу та оптимізувати свій процес набору персоналу. IT Studlava призначена для допомоги компаніям знаходити найкращі таланти в регіоні та підтримки розвитку й процвітання ІТ-сектору у Львові.

З’єднуючи компанії-учасники Львівського IT Кластера з талановитими студентами та випускниками інноваційних бакалаврських програм, які підтримуються асоціацією та партнерськими університетами, IT Studlava служить місцем зустрічі для рекрутерів та молодих перспективних спеціалістів, вилучаючи необхідність в залученні організації-посередника.

ЦІЛІ ПРОЄКТУ
  • Створення зручної платформи для пошуку вакансій, можливостей стажування та підвищення кваліфікації для студентів;
  • Підготовка студентів до майбутнього працевлаштування, стимулювання розвитку навичок, які вимагає ринок праці;
  • Розвиток різних форм онлайн- та офлайн комунікації між роботодавцями та студентами;
  • Підвищення ефективності рекрутингу, адаптації та розвитку студентів та недавніх випускників;
  • Формування лояльності та довіри у стосунках “роботодавець ‒ молодий фахівець”
Безкоштовний доступ до пакету Platinum до кінця 2023 року

Ми розуміємо як повномасштабна війна вплинула на рекрутинг у компаніях та, яка складається ситуація з пошуком та наймом співробітників зараз. Саме тому хочемо надати вам ширші можливості для пошуку кандидатів. Усі компанії Кластера початково, при реєстрації на ІТ Studlava, отримували пакет Standard, а зараз, до кінця року, ми безкоштовно надаємо доступ до найкращого пакету Platinum.

Шукайте найкращі таланти та розповідайте про свої вакансії 

Скопійовано!