ПРО ПРОЕКТ

IT Village – простір розташований у с. Нагоряни, Пустомитівського району біля мальовничого озера Наварія, за 9 км від Львова і всього лиш за 12 км від Innovation District Park. На площі території 17 га знайдуть свою домівку 134 сім’ї, які мають можливість із 5-ох типів будинків обрати саме той, що найкраще відповідає їхнім потребам. Можливо серед них буде і твоя сім’я. 

МІСІЯ

Місія IT Village – об’єднати однодумців, які працюють в ІТ-індустрії та мають спільні інтереси. Наші мешканці формуватимуть проактивну спільноту добросусідства, де цінностями є відповідальність та відкритість до співпраці. Їм не байдужий простір за межами власного двору, а також те, як виглядатиме IT Village через багато років. Жителі заміського простору спільно опікуються територією всього містечка і несуть відповідальність за його стан та вигляд.

ЦІННОСТІ ПРОЕКТУ

Живи серед своїх

У нашій спільноті добросусідства мешканці не лише вітаються один з одним, а й спілкуються та проводять багато часу разом. Твоїми сусідами будуть девелопери, керівники ІТ-компаній, топ-менеджери, бізнес-аналітики, тестувальники, проджект менеджери – люди твого кола, з якими почуваєшся комфортно як на роботі, так і поза нею.

zhyvy-sered-svoyih-2


Живи у безпеці

Безпекові технології та цілодобова охорона житлового простору, звісно ж, допомагають почуватися безпечно. Але в IT Village окрім цього, гарантією безпеки є люди довкола. Почуття повної безпеки для твоєї сім’ї та майна можливе завдяки довірі до сусідів, яких ти знаєш, “сусідській варті” – однодумцям, які простягнуть тобі руку допомоги у будь-якій ситуації.

zhyvy-u-bezpetsi-fin
Живи комфортно

В ІT Village ми подбали про все необхідне для приємного життя – комфортне пересування та місця для відпочинку і активностей поза домом. Велодоріжки на території простору, парк для прогулянок, а повертаючись з роботи до свого дому в IT Village, ти не думатимеш про те, як дістатись до місця призначення бездоріжжям, адже до заміського простору веде ідеальна дорога.

zhyvy-komfortno-fin
Живи без обмежень

Однією із цінностей нашого проекту є свобода рішень та можливість впливати на те, як виглядатиме твій дім. В IT Village ми приймаємо до уваги твої побажання на всіх етапах: ти можеш обрати ділянку та її розмір, тип будинку серед 5 можливих. А наші архітектори та дизайнери реалізують твої ідеї в ході планування та будівництва. Спільно з сусідами ти також можеш впливати на вигляд навколишнього простору.

Ми робимо усе, щоб IT Village став омріяною домівкою для кожної сім’ї. Для твого комфорту ми пропонуємо безвідсоткове розтермінування з індивідуальним графіком платежів.

zhyvy-bez-obmezhen
Живи в красивому місці

IT Village – це можливість жити в мальовничій локації серед природи всього лише за 9 кілометрів від Львова, поруч з озером Наварія, просторими зеленими полями та хвойним лісом. Живописний вид з вікна кожного ранку надихатиме тебе на продуктивний робочий день. Тут ти можеш гуляти, кататись на велосипеді, медитувати чи виходити на ранкові пробіжки подалі від міської метушні.

zhyvy-u-krasyvomu-mistsi

ТИПИ БУДИНКІВ

Ми хочемо створити простір, у якому естетичність у всьому: всі 5 типів будинків різняться за поверховістю та плануванням, проте стиль фасадів, поєднаний однією концепцією, створює органічну картину. До усіх будинків ведуть мощені під’їзні дороги, а довкола простору ми подбали про тротуари та велодоріжки. Тут не буде нічого, що псуватиме естетику простору, нічого, що заважатиме тобі насолоджуватись життям серед краси та природи.


Тип 1

У будинку першого типу розміром 125.6 м.кв. та ділянкою 0.04 га передбачено 2 спальні та 1 гостьова, які розташовуються на 2-му поверсі. Вітальня та кухня-їдальня розташовані на першому поверсі, а окремий санвузол знайдете на 2-ох поверхах. Даний тип будинку також передбачає навіс на 1 автомобіль та відкриту терасу.

1 / 5

ТИП 2

Другий тип – одноповерховий будинок розміром 149.35 м.кв. та ділянкою 0.07 га. У будинку передбачено 2 спальні, вітальня, кухня-їдальня, кладова, гардеробна, тераса та навіс на 2 автомобілі.

1 / 4

ТИП 3

Якщо у вас двоє або більше дітей, радимо розглядати варіанти, починаючи з третього типу. На площі будинку 187.32 м.кв на 2-му поверсі передбачено 3 спальні, а на 1-му – вітальню та кухню-їдальню.  Будинок має ділянку 0.07 га, навіс на 2 автомобілі та 2 тераси, одна з яких на 2о-му поверсі.

1 / 5

ТИП 4

Четвертий тип  –  будинок розміром 199.88 м.кв. та ділянкою 0.09 га. Даний тип окрім 3-ох спалень додатково передбачеає кабінет. Більша площа також дозволяє побудувати гараж на 2 автомобілі та 2 тераси, одна з яких крита.

1 / 5

ТИП 4+

Якщо ви не хочете обмежувати себе у площі, обирайте будинок розміром 226.6 м.кв. та ділянкою 0.09 га. У будинку даного типу 3 спальні та кабінет, які знаходитимуться на 2-му поверсі. На першому – вітальня, кухня та гардеробна. Крім цього, ви отримаєте гараж на 2 автомобілі, та 2 тераси, одна з яких крита.

1 / 5

ФОТОЗВІТ З ДІЛЯНКИ

1 / 29

ВІДЕО ПРЕЗЕНТАЦІЯ

УМОВИ УЧАСТІ

Мешканцем містечка для ІТ-спеціалістів може стати кожен працівник цієї сфери. Проте, перевага у придбанні будинку в просторі IT Village надається, перш за все, працівникам компаній-учасниць Львівського ІТ Кластеру.

Пересвідчитися, що твоя компанія входить до спільноти можна тут.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ?

  • Обрати тип будинку
  • Оплатити вступний членський внесок
  • Обрати метод оплати та розтермінування
  • Підписати договір

Новини проекту

Інші новини