134
Будинки
17 га
Ділянка
Квітень 2019
Старт будівництва
2020
Здача першої черги
2021
Здача другої черги
2022
Завершення будівництва

ПРО ПРОЕКТ

IT Village – заміський простір для ІТ-професіоналів, створений для того, щоб об’єднати однодумців. Це – комфортне місце для життя та відпочинку поблизу Львова, з будинками, збудованими за найновішими технологіями.

Унікальністю IT Village є те, що його мешканці – працівники однієї сфери, люди зі спільними інтересами, можливо, навіть співробітники, а загалом, найкращі сусіди.

Простір складатиметься зі 133 окремо стоячих будинків різних типів, розташований у с.Нагоряни, Пустомитівського району біля мальовничого озера Наварія, за 9 км від Львова.

1
Місією IT Village є об’єднання креативного класу та створення потужної комюніті людей зі спільними інтересами.


Переваги IT Village:

  • Безпека 

На території простору IT Village – безпечно жити та відпочивати. Територія простору цілодобово охоронятиметься, включно із відеоспостереженням та буде доступною лише для мешканців.

  • Комфорт

Комфортне життя за містом передбачає правильно спланований житловий простір. Будинки в IT Village – з розумним плануванням, збудовані з сучасних та якісних матеріалів, з терасами та приватним подвір’ям. В просторі також передбачена зона для спільного відпочинку сусідів та спортивний майданчик для дітей.

  • Доступність

В IT Village життя за містом не буде позбавлене міських переваг, адже в містечку та довкола нього – розвинена інфраструктура. Для зручності мешканців IT Village, неподалік буде розташовуватись також супермаркет та дитячий садочок.

  • Якість

IT Village – некомерціний проект, метою якого є забезпечити ІТ-професіоналів якісним житлом за доступними цінами. Попередній інфраструктурний проект Львівського ІТ Кластеру IT House став переможцем  міжнародного конкурсу «Кришталева цегла», який пройшов 8 грудня 2017 у Любліні. Переможці обиралися за такими критеріями, як високі стандарти будівництва, сучасний дизайн, інноваційні технології будівництва, функціональність об’єктів.

ПРО БУДИНКИ

Житловий простiр IT Village складається з 5 проектів різного типу. Відтак, ви зможете обрати будинок, який підійде вам найкраще. Серед будинків – спарені котеджі та окремостоячі будинки різного розміру та поверховості.
Незалежно від розміру, в усіх будинках передбачені місця для автомобілів, прибудинкова територія, тераси та балкони.


ТИП 1. 
Будинок розміром 125.6 м.кв. та ділянкою 0.04 га

1 / 4

ТИП 2. Будинок розміром 149.35 м.кв. та ділянкою 0.06 га

1 / 3

ТИП 3. Будинок розміром 187.32 м.кв. та ділянкою 0.07 га

1 / 5

ТИП 4. Будинок розміром 199.88 м.кв. та ділянкою 0.09 га

1 / 4

ТИП 4+. Будинок розміром 222.8 м.кв. та ділянкою 0.09 га

1 / 5

Фотозвіт з ділянки будівництва

1 / 17

УМОВИ УЧАСТІ

Мешканцем містечка для ІТ-спеціалістів може стати кожен працівник цієї сфери. Проте, перевага у придбанні будинку в просторі IT Village надається, перш за все, працівникам компаній-учасниць Львівського ІТ Кластеру.

Пересвідчитися, що твоя компанія входить до спільноти можна тут.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ?

  • Обрати тип будинку
  • Оплатити вступний членський внесок
  • Обрати метод оплати та розтермінування
  • Підписати договір

Новини проекту

Інші новини