30
Бюджетних місць для студентів
10
Експертів з ІТ-індустрії

Lviv IT Cluster Academy

Заклад професійної освіти нового типу для підготовки якісних технічних спеціалістів

Про проект

Lviv IT Cluster Academy – новий проект, в межах якого Львівський ІТ Кластер спільно з ІТ-спеціалістами оновлюватимуть навчальні програми у професійно-технічних училищах. Вже з вересня 2021 року, у вищому професійному училищі № 29 стартує перша оновлена програма в межах проекту – для професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”.

У Львові на сьогодні діє 19 закладів профтехосвіти, в яких навчаються 8362 студенти. У профтехучилищі навчаються учні, які вступають сюди після 9 класу школи, здобуваючи більш практичні знання протягом 3 років, після чого можуть продовжити навчання в університеті, або ж одразу розпочинати роботу за професією. Львівський ІТ Кластер  оновлюватиме програми навчання в таких закладах освіти для професій, які стосуються ІТ-індустрії.

Львівський ІТ Кластер займається системними змінами в освіті, починаючи з 2016 року, на сьогодні за ініціативи Кластеру в чотирьох університетах Львова діють вже 15 оновлених бакалаврських програм. Ми вирішили використати наш досвід та вміння кооперації з ІТ компаніями та освітніми структурами для того, щоб змінити нову для нас ланку професійної освіти. Ми зібрали робочу групу з ІТ-спеціалістів, менеджерів та освітян, які працюють над змінами програми навчання та її наповнення. Також поглиблюємо співпрацю між училищами та компаніями, залучаючи студентів до практичних занять та проходження практики в ІТ компаніях Львова.

Цілі проекту

  • створити альтернативу для учнів, які вже до 9 класу середньої школи, обрали свій шлях, мають бажання навчатись та працювати в напрямку ІТ та готові вже у старшій школі здобувати професійну освіту
  • покращення статусу випускника закладу професійної освіти
  • збільшення кількості якісних спеціалістів
  • збільшення кількості випускників, готових одразу працювати в індустрії після закінчення проф-тех закладу

Співпраця

Ми прагнемо вдосконалювати освіту на усіх рівнях, тому запрошуємо проф-тех училища приєднуватись до нашого проекту і ми допоможемо модернізувати спеціальності, дотичні до ІТ-сфери:

  • Переглядаємо та змінюємо наявні програми спеціальностей
  • Запроваджуємо та ліцензуємо нові професії
  • Залучаємо ІТ-експертів до перегляду навчальної програми та викладання
  • Реалізовуємо дуальну форму навчання
  • Забезпечуємо студентів можливістю проходити практику в ІТ компаніях

Партнери
4-logo-new-1

Новини проекту

Інші новини