100k
експрес-тестів для громади
54 148
осіб провакциновано
7,7 млн грн
коштів зібрано

United for Health

Проект Львівського ІТ Кластеру з протидії розповсюдження COVID-19 у Львові

Про проект

Проект Львівського ІТ Кластеру United for Health стартував наприкінці березня 2020 року як оперативна реакція на ситуацію з пандемією, яка розпочалась у світі, Україні та Львові зокрема. Проект стартував з чіткою метою – допомогти Львову та області у боротьбі з пандемією через масове тестування населення, адже на той час в місті та країні проводили надзвичайно мало тестувань на SARS-CoV-2 через нестачу тестів.

United for Health об’єднав сили проактивних ІТ-компаній у боротьбі з пандемією і став першою масштабною реакцією бізнес-спільноти Львова на нові виклики.

Місія

Місією проекту United for Health стала максимальна допомога місту та області із боротьбою з поширенням пандемії через тісну комунікацію з владою та медиками. Проконсультувавшись з імунологами та мед експертами, Львівський ІТ Кластер вирішив сприяти запуску масового тестування населення на СOVID-19 у Львові та області, яке було визначено найефективнішим методом для моніторингу та контролю поширення вірусу серед населення.

Мета

test2За час проекту, було закуплено 32 995 експрес-тестів та протестовано 29 845 осіб у Львові та області. Зокрема, в рамках кампанії масового тестування було протестовано також 100 журналістів, які працювали в умовах пандемії.

test1Важливим напрямком роботи в межах проекту United for Health стала підтримка медиків. Кластер забезпечив працівників ПЛР-лабораторій багаторазовими комплектами повного захисту для роботи з мікроорганізмами 1-2 рівня патогенності, які були передані Львівському обласному лабораторному центру Міністерства охорони здоров’я України. Також Львівський ІТ Кластер долучився до ініціативи страхування медпрацівників Львова та області, які інфікувались коронавірусом. На проект, який було анонсовано 28 квітня Львівською облдержадміністрацією, ІТ-компанії, члени Львівського ІТ Кластеру передали 700 000 грн.

test3

Протягом першого тижня вдалося зібрати близько 3 мільйонів гривень серед ІТ-компаній та закупити першу партію експрес-тестів на виявлення COVID-19. На наступному етапі, Кластеру вдалось вийти з проектом за межі ІТ-спільноти і залучити до збору коштів усіх охочих. Загалом, Львівському ІТ Кластеру вдалось зібрати 7,7 мільйонів гривень та долучити до проекту 41 ІТ-компанію асоціації.

frame-3У травні 2021 року, завдяки тісній співпраці з міською владою та Міністерством охорони здоров’я України, Львівський ІТ Кластер розпочав процес вакцинації ІТ-спеціалістів міста, створивши перший у Львові Центр вакцинації. В межах ініціативи, було провакциновано 54 148 осіб (з них 7642 працівників ІТ-компаній, які є учасниками Кластеру, 2572 – їх родичів та 43 934 особи, які зареєструвались через додаток Дія).

Виклики ТА Результати

Проект United for Health, який стартував наприкінці березня 2020 року, об’єднав сили проактивних ІТ-компаній у боротьбі з пандемією COVID-19 у Львові та області. Хоч проект ще триває, підводимо підсумки роботи за останні місяці, які засвідчили важливість єдності спільнот у непрості часи.

З детальним звітом проекту United for Health можна ознайомитися, завантаживши його.

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Контакти

Степан Веселовський – stepan.veselovskyi@itcluster.lviv.ua

Юрій Огоновський – yurii.ohonovskyi@itcluster.lviv.ua

Новини проекту

Інші новини