100k
експрес-тестів для громади

United for Health

Проект Львівського ІТ Кластеру з протидії розповсюдження COVID-19 у Львові

Про проект

Львів, як і вся країна загалом вже від 12 березня на офіційному карантині, який триватиме щонайменше до 3 квітня. Усі ми вже знаємо, наскільки важливо залишатися вдома, мити руки, дезінфікувати поверхні та тримати відповідну дистанцію, коли все-таки потрібно вийти з дому. 76% ІТ-компаній Кластеру вже запровадили карантин у своїх офісах. Проте, що ще ми можемо зробити для нас самих та нашого міста прямо зараз?

Ми, Львівський ІТ Кластер вважаємо, що наступним дуже важливим та найнеобхіднішим кроком у боротьбі з поширенням COVID-19 є масове тестування населення на наявність вірусу. На цей момент Україна – на останньому місці у рейтингу країн за кількістю протестованих на SARS-CoV-2. І саме це провідні медики України та медіа називають головною проблемою на сьогодні, адже хворі без симптомів продовжують переносити вірус та інфікувати інших.
grafik
Лише вчасне діагностування вірусу та ізоляція можуть допомогти в цій боротьбі.

Місія

Спільні дії та синергія спільноти – те, що ми пропагуємо та практикуємо у всіх своїх проектах. Боротьба з поширенням COVID-19 – час, коли кращі практики слід винести назовні.

Тому, ми як проактивна ІТ-спільнота Львова будемо діяти спільно з міською владою та Штабом оперативного реагування щодо боротьби з поширенням коронавірусу у Львові, аби запобігти масовому розповсюдженню вірусу у місті, а також допомогти в своєчасній та актуальній допомозі тим, хто вже захворів.

Мета

test2Першочергова ціль Кластеру спільно з усіма ІТ-компаніями-учасницями на сьогодні  – закупити 100 000 експрес-тестів на SARS-CoV-2 для Львова, які будуть доступними для громади Львова та області.

test1Надалі плануємо розгорнути кампанію з максимального залучення всієї ІТ-спільноти Львова, як окремих компаній так і працівників індустрії до збору коштів на потреби медичної галузі нашого міста у зв’язку з підготовкою до можливого спалаху COVID-19 у Львові.

test3Формування окремого Фонду для благодійного збору коштів всередині ІТ-спільноти Львова. Усі кошти з Фонду оперативно направлятимуться в ті місця та заклади, які будуть визначені оперативними штабами Львова та Львівської області.

Як приєднатись?

Долучитися до проекту може будь хто з членів Кластеру, бізнес-спільноти Львова і громадян. 

  • Замовити певну кількість тестів, які купуєте з благодійною метою для громади міста можна вже зараз. Замовлення першої партії тестів відбудеться протягом 24-27 березня, до цього моменту, повідомте Львівський ІТ Кластер, скільки саме тестів хочете замовити.
  • З 30 березня розпочинаємо другий етап нашого проекту – збір коштів на нагальні потреби Львова у боротьбі з COVID-19. Штаб оперативного реагування щодо боротьби з поширенням коронавірусу у Львові отримує найактуальніші запити від медустанов міста, відтак важливим є скеровувати кошти на оперативні потреби в залежності від поточної ситуації. 
  • З 30 березня також розпочинаємо формування Фонду боротьби з коронавірусом, на рахунок якого прийматимуться кошти від благодійників як з технологічної індустрії, так і поза нею. На зібрані кошти Фонд закуповуватиме потрібні для медзакладів Львова обладнання, cпецодяг, тести та ліки, в залежності від поточних потреб.
Контакти:

Степан Веселовський – stepan.veselovskyi@itcluster.lviv.ua 

Юрій Огоновський – yurii.ohonovskyi@itcluster.lviv.ua

Новини проекту

Інші новини