100k
експрес-тестів для громади
29845
осіб протестовано у Львові та області
6 млн грн
коштів зібрано

United for Health

Проект Львівського ІТ Кластеру з протидії розповсюдження COVID-19 у Львові

 

Контакти

Степан Веселовський – stepan.veselovskyi@itcluster.lviv.ua

Юрій Огоновський – yurii.ohonovskyi@itcluster.lviv.ua

Як приєднатись?

Долучитися до проекту може будь хто з членів Кластеру, бізнес-спільноти Львова і громадян. 

    • Після успішної купівлі першої партії експрес-тестів на виявлення COVID-19 у кількості 20 000 штук, Львівський ІТ Кластер налагодив закупівлю тестів на постійній основі, зокрема тести отримуємо один раз на тиждень. Якщо ваш бізнес хоче долучитися до закупівлі тестів, повідомте Львівський ІТ Кластер. 
    • З 8 квітня розпочинаємо другий етап нашого проекту – пожертувати кошти на закупівлю експрес-тестів для міста та області відтепер зможе кожен. Для цього передбачені окремі пакети: пожертвувавши 700 грн – ви отримуєте можливість пройти 1 експрес-тест для себе, решта коштів підуть на закупівлю тестів для громади; 1500 грн – можливість пройти 3 тести для вас, решта для громади; 2000 грн – можливість пройти 5 тестів для вас, а решта коштів на тести для громади.
    • Усі отримані кошти, як від компаній та бізнесів, так і від фізичних осіб будут направлені на кампанію запуску масового тестування населення у Львові та області, а також на інші потреби медичних закладів. За рішенням Наглядової Ради кластеру та реклмендаціями міького та обласних Штабів оперативного реагування щодо боротьби з поширенням коронавірусу у Львові. 

Зробити донейт

 

Про проект

Львів, як і вся країна загалом вже від 12 березня на офіційному карантині, який триватиме щонайменше до 24 квітня. Усі ми вже знаємо, наскільки важливо залишатися вдома, мити руки, дезінфікувати поверхні та тримати відповідну дистанцію, коли все-таки потрібно вийти з дому. Майже усі ІТ-компаній Кластеру вже запровадили карантин у своїх офісах. Проте, що ще ми можемо зробити для нас самих та нашого міста прямо зараз?

Ми, Львівський ІТ Кластер вважаємо, що наступним дуже важливим та найнеобхіднішим кроком у боротьбі з поширенням COVID-19 є масове тестування населення на наявність вірусу. На цей момент Україна все ще відстає від інших країн у рейтингу за кількістю протестованих на SARS-CoV-2. І саме це головна проблема на сьогодні, адже хворі без симптомів продовжують переносити вірус та інфікувати інших.

Лише вчасне діагностування вірусу та ізоляція можуть допомогти в цій боротьбі.

Місія

Спільні дії та синергія спільноти – те, що ми пропагуємо та практикуємо у всіх своїх проектах. Боротьба з поширенням COVID-19 – час, коли кращі практики слід винести назовні.

Тому, ми як проактивна ІТ-спільнота Львова будемо діяти спільно з міською владою та Штабом оперативного реагування щодо боротьби з поширенням коронавірусу у Львові, аби запобігти масовому розповсюдженню вірусу у місті, а також допомогти в своєчасній та актуальній допомозі тим, хто вже захворів.

Мета

test2Першочергова ціль Кластеру спільно з усіма ІТ-компаніями-учасницями на сьогодні – запустити масове тестування населення на COVID-19 та закупити 100 000 експрес-тестів на SARS-CoV-2 для Львова, які будуть доступними для громади Львова та області. Усі тести використовуються для тестування пріоритетно тих осіб, які належать до груп ризику.

test1Надалі плануємо спільно з ІТ-компаніями розробити технологічні рішення для ефективної боротьби з поширенням пандемії COVID-19. Зокрема: інтерактивну карту поширення розповсюдження коронавірусу в області та місті; чат-бот для медичного персоналу для збору даних масового тестування населення на COVID-19; внутрішню платформу для міського та обласного Штабів із базами даних масового тестування та аналітикою для прийняття найактуальніших рішень. 

test3Захист медиків, а зокрема закупівля спецодягу для медичного персоналу лікарень міста та області, які прймають хворих на CVID-19. Частина зібраних коштів оперативно направлятиметься на потреби медичних закладів міста та області, а зокрема на захист медпрацівників.

Виклики ТА Результати

Проект United for Health, який стартував наприкінці березня цього року, об’єднав сили проактивних ІТ-компаній у боротьбі з пандемією COVID-19 у Львові та області. Хоч проект ще триває, підводимо підсумки роботи за останні чотири місяці, які засвідчили важливість єдності спільнот у непрості часи.

З детальним звітом проекту United for Health можна ознайомитися, завантаживши його.

ЗАВАНТАЖИТИ

Новини проекту

Інші новини