Мета
За час проекту, було закуплено 32 995 експрес-тестів та протестовано 29 845 осіб у Львові та області. Зокрема, в рамках кампанії масового тестування було протестовано також 100 журналістів, які працювали в умовах пандемії.
Важливим напрямком роботи в межах проекту United for Health стала підтримка медиків. Кластер забезпечив працівників ПЛР-лабораторій багаторазовими комплектами повного захисту для роботи з мікроорганізмами 1-2 рівня патогенності, які були передані Львівському обласному лабораторному центру Міністерства охорони здоров’я України. Також Львівський ІТ Кластер долучився до ініціативи страхування медпрацівників Львова та області, які інфікувались коронавірусом. На проект, який було анонсовано 28 квітня Львівською облдержадміністрацією, ІТ-компанії, члени Львівського ІТ Кластеру передали 700 000 грн.

Протягом першого тижня вдалося зібрати близько 3 мільйонів гривень серед ІТ-компаній та закупити першу партію експрес-тестів на виявлення COVID-19. На наступному етапі, Кластеру вдалось вийти з проектом за межі ІТ-спільноти і залучити до збору коштів усіх охочих. Загалом, Львівському ІТ Кластеру вдалось зібрати 7,7 мільйонів гривень та долучити до проекту 41 ІТ-компанію асоціації.
У травні 2021 року, завдяки тісній співпраці з міською владою та Міністерством охорони здоров’я України, Львівський ІТ Кластер розпочав процес вакцинації ІТ-спеціалістів міста, створивши перший у Львові Центр вакцинації. В межах ініціативи, було провакциновано 54 148 осіб (з них – 7642 працівників ІТ-компаній, які є учасниками Кластеру, 2572 – їх родичів та 43 934 особи, які зареєструвались через додаток Дія).