IT Future: Промоція ІТ у Школах

07 Jun, 2017

Lviv IT Cluster має на меті популяризувати ІТ-індустрію серед школярів-старшокласників, які якраз перебувають на етапі вибору майбутньої професії. Саме тому минулого року розпочався проект IT Future. Це лекції та зустрічі на тему Інформаційних Технологій у школах, гімназіях та ліцеях, під час яких школярів знайомлять з можливостями та перспективами роботи у сфері ІТ, яка стрімко розвивається у Львові та в Україні в цілому.

ya-5Протягом останніх трьох місяців, презентації в рамках проекту IT Future відбулися у 8 школах Львова та 30 школах області. Серед населених пунктів області, які відвідали за останній місяць: Золочів, Броди, Рудки, Рава-руська, Буськ, Великий Любінь, Жовква та Сокаль.

Мене приємно вразило те, що школи області мають досить хорошу технічну базу для навчання новітнім технологіям. В той час, коли школярі Львова досить багато знають про ІТ, школярі області вивчають для себе нові поняття та із захопленням слухають про те, що таке ІТ та яке у них майбутнє у цій галузі” – розповідає Христина Мартиняк, менеджер освітнього напрямку у Lviv IT Cluster.

Олександра Скорих, менеджер освітнього напрямку у Lviv IT Cluster також додає: Учні шкіл як Львова так і області, доволі обізнані з інформаційними технологіями. Дехто вже чув про Ілона Маска, дехто навіть написав вже свої перші програми. Також приємно здивувало те, що дівчата цікавилися сферою ІТ і не боялися ставити свої запитання“.

ya-10Школярі мали нагоду дізнатися про кількість ІТ компаній у Львові та працівників ІТ-галузі, про ВНЗ та програми, які випускають ІТ-спеціалістів, над чим працюють українські розробники, які професії існують в ІТ-галузі, актуальні мови програмування, тощо.

З початком нового навчального року у вересні, Lviv IT Cluster планує відвідати ще більше 40 шкіл Львова.