PwC Україна приєдналася до Львівського ІТ Кластеру у якості Експертного партнера

06 Jun, 2017

У травні 2017 року PwC Україна та Львівський ІТ Кластер уклали угоду про партнерство. Так, PwC Україна виступить партнером Кластеру із аналітичних питань та надаватиме свою експертизу для всебічного якісного аналізу та прогнозування розвитку ІТ індустрії та сумісних галузей.

Ольга Андрієнко-Бенц, директор напрямку Бізнес-консалтингу в PwC Україна, так прокоментувала цю подію: «Ми надзвичайно раді можливості співпрацювати із Львівським IT кластером – організацією, що опановує нові перспективні напрямки, пов’язані з технологіями майбутнього.

Я впевнена, що така співпраця є логічним продовженням довгої та плідної роботи нашої команди над спільними проектами із провідними ІТ-компаніями в Україні».

Ольга Романенко, керівник практик Інтелектуальної власності, IT і Захисту Персональних Даних фірми, зазначила: «Як Експертний партнер, ми гарантуємо керівництву та компаніям-членам Кластеру максимальну користь від співпраці з нашими фахівцями, котрі володіють практичним знанням особливостей місцевого законодавства і бізнес-середовища, та використовують у своїй роботі потенціал міжнародної мережі PwC».

PwC працює на українському ринку з 1993 року і є членом міжнародної мережі фірм, що представлені в 157 країнах світу зі штатом співробітників понад 223,000 осіб. Фірма надає аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги. Центральний офіс в Україні розташований у м Київ. Фірма також представлена двома офісами у Львові та Дніпрі.