Раді Вітати Softonix у Спільноті Львівського IT Кластеру


Softonix – надійний партнер з розробки програмного забезпечення, який бере на себе відповідальність за всі аспекти роботи над проектом клієнта, незалежно від його розміру та складності. І згідно з відгуками замовників компанії, вони цілком здатні при цьому забезпечити відмінне співвідношення ціна-якість-час.

Компанія Softonix:

  • Входить до списку найкращих агентств на Upwork (3% найбільш ефективних підрядників на платформі),
  • Отримує відзнаки від платформи Clutch протягом декількох років підряд,
  • Працює у складі 30 інженерів світового рівня із середнім показником професійного досвіду в 5 років,
  • Має досвід роботи із більш ніж 150 клієнтами із 20 різних країн.

У компанії немає обмежень у роботі із клієнтами – працюють із різними галузями, розмірами чи складністю проекту. Для працівників це можливість швидкого та різнопланового розвитку, постійний потік нових та цікавих завдань, вироблення стресостійкості та адаптивності до будь-яких умов. Все це, у свою чергу, дозволяє створити умови індивідуального підходу до кожного замовника та його проекту.

softonix-party-1-2x2

“Ми надзвичайно раді тому факту, що Softonix розвивається та готовий гідно представляти наш Львів на світовому ринку IT технологій як частина Lviv IT Cluster. Це новий крок для нас, і ми будемо надалі старатись тримати високу планку щоб допомагати нашому місту та учасникам Кластеру досягати нових вершин. Найціннішим для нас, як молодої компанії на ринку, буде підтримка та можливість якісного нетворкінгу з більш “зрілими” колегами з Lviv IT Cluster,” Андрій Хробак, CEO Softonix.

Окрім таких гарантованих нашими інженерами процесів, як MVP, кастомізовані рішення та надання повного циклу розробки з нуля, консультанти готові забезпечити підтримку в комплексному управлінні проектами, QA та DevOps.

“Вітаємо Softonix у спільноті Львівського IT Кластеру. Разом ми можемо спостерігату позитивну динаміку розвитку Львівського ринку та IT індустрії, а разом з цим невпинний розвиток Кластеру. Мене приємно тішить, що такі відповідальні і свідомі компанії як Softonix приєднуються до нас і прагнуть разом втілювати нові проекти.” Степан Веселовський, CEO Львівського IT Кластеру.

Softonix – це про ексклюзивну розробку програмного забезпечення. Клієнту достатньо лиш описати свою проблему, бізнес ціль та очікуваний результат. Все решта Softonix бере на себе – і перетворює ідею в готовий до використання продукт!