RED Tag Приєднались до Львівського ІТ Кластеру

11 Jul, 2018

Компанія Red Tag була заснована у 2013 році у Львові, а сьогодні реалізує довгострокові проекти для більш ніж 20 партнерів-компаній по всій Європі. Багато уваги приділяється перспективі: кожні півроку проходять курси розробки CRM-системи Salesforce, і найуспішніші учні потрапляють в штат. Раз у кілька місяців зусиллями команди Red Tag проводяться різні Salesforce мітапи та інші TechTalks.

Частина команди зайнята у hardware проекті: уже 4 роки виробляється техніка для точок продажу, каси самообслуговування і POS-системи, які продаються в Європі, ОАЕ, Кувейті, Середній Азії.

red-tag1

Технології компанії:

  • На чому програмуємо: Apex, JavaScript, Angular, Node, React, HTML, CSS, Java, C++, C#, Ruby, PHP
  • Для чого програмуємо: Salesforce, Mobile, Desktop, iOS, Android.
  • Бази: SQL, MySQL, MongoDB.

Що цінується:

  • Комунікація: діє правило опенспейсу – кожен може попросити поради, і кожен, хто має відповідь, її дає.
  • Мотивація: Берись за складні виклики і завдання, і завтра ти станеш кращим, ніж сьогодні.
  • Знання та досвід: Роби щось нове кожен день, щоб одного дня змогти все.

CEO Назар Микитин коментує: “RED Tag – одна з ключових IT-компаній у Львові. Ми на ринку відносно молоді, але нас знають через великі проекти, за які ми беремось від початку. В першу чергу, це співпраця з Salesforce. Я вірю у глобальний потенціал українських IT-фахівців, тому заснував компанію у Львові, і вибудовую бізнес так, щоб ми сприяли розвитку професії і середовища тут, на рідній землі. Ми постійно шукаємо таланти серед українців і готові допомагати амбітним колегам, тому з радістю долучаємось до активностей Львівського IT Кластеру і запрошуємо його учасників до натхненної співпраці”.

Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластеру вітає нового члена найбільшої львівської ІТ спільноти: “Приймати нових учасників до Львівського ІТ Кластеру завжди радісно, особливо, коли йдеться про компанії, які є активними, які мають власні позитивні ініціативи. Певні, що RED Tag отримают нові можливості для реалізації своїх ідей у колі найкращих компаній Львова”.

Детальніше про компанію.