Reenbit – Новий Учасник Львівського ІТ Кластеру

05 Oct, 2021

Reenbit це ІТ компанія, заснована у Львові в 2018 році, що спеціалізується на розробці інноваційних рішень та мобільних додатків з використанням .NET, Azure Cloud та JavaScript.

Компанія вирізняється своєю сильною експертизою у хмарних технологіях, що дозволяє застосувати найсучасніші технологічні підходи в розробці. Reenbit є партнером Microsoft з компетенцією у розробленні додатків. Компанія працює з клієнтами з Великобританії, США, Німеччини, Норвегії та ін.

“Ми дуже раді стати частиною Львівського ІТ Кластеру. Не зважаючи на те, що ми молода компанія, будемо намагатись зробити і свій внесок в розвиток ІТ-індустрії. Віримо, що наша співпраця та обмін досвідом з колегами-однодумцями будуть продуктивними”, – відмітив Василь Магомета, CTO компанії Reenbit.

for-fb2021-10-05-5“Це дуже цінно, коли до великої спільноти тех-однодумців долучаються справжні професіонали, які мають бажання розвивати проекти та плідно працювати. Ми раді, що Рінбіт вирішили долучитися до нашої спільноти Львівського ІТ Кластеру. Сподіваюсь, що наша співпраця генеруватиме безліч нових цікавих ідей і принесе псвої плоди” коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.