Стартував Проект IT Research 3.0

08 Aug, 2018

Львівський ІТ Кластер разом з соціологічною агенцією Фама розпочинає перший етап незалежного дослідження IT Research 3.0, яке має на меті виміряти економічний вплив ІТ-галузі на місто. Просимо долучитися до заповнення опитувальної форми всіх, хто працює в ІТ-індустрії Львова!

it-research-ukr

В ході першого етапу дослідження необхідно зібрати близько 1000 анкет. Тобто кожен 20-й айтішник у Львові має заповнити анкету, аби дані були репрезентативними. Перший етап дослідження триватиме до кінця серпня. ІТ Кластер просить заповнити форму-опитувальник усіх, хто працює в ІТ- індустрії, незалежно від посади. Нам важлива ваша думка! Форма за посиланням: Тривалість заповнення 15-20 хвилин.

Кожен, хто заповнить опитувальник, отримає знижку 50% на відвідування тех-конференції IT Arena, яка вже стала майданчиком для зустрічі світу глобальних технологій в Україні.

Цьогорічне дослідження IT Research має на меті з’ясувати економічний ефект ІТ сфери, зокрема які доходи отримують інші галузі від діяльності ІТ компаній у Львові, наприклад, галузі нерухомості та медичного обслуговування, страхування тощо. У дослідженні також звернуть увагу і на витрати ІТ-компаній та окремо ІТ-спеціалістів – інвестиції, покупки, нерухомість, відпочинок, транспорт та інші, аби зрозуміти на які сфери економіки ІТ-спеціалісти впливають найбільше.
itresearchslideukr
Окрім того, дослідження ІТ Research дасть можливість відслідкувати динаміку: оновити інформацію про кількість ІТ-компаній у місті та кількість працівників ІТ-галузі, адже відомо, що їхня кількість постійно зростає. Нагадаємо, згідно з попереднім дослідженням IT Research за 2016-17 рік, у Львові працювало 20 000 ІТ-працівників та діяло 247 ІТ-компанії.

Результати дослідження IT Research 2018, Lviv IT Cluster презентує в кінці року.

Заповнити форму