IT Research: Долучіться до Дослідження ІТ Ринку Львова


Львівський ІТ Кластер разом з соціологічною агенцією Фама, розпочинає другий етап масштабного дослідження IT Research 2017, яке має на меті показати який економічний вплив ІТ галузь має на інші сфери міста. Просимо долучитися до заповнення опитувальної форми усіх, хто працює в ІТ індустрії Львова!

Щоб зібрати найточніші дані про кількість ІТ компаній та працівників у Львові та з’ясувати як ІТ індустрія впливає на інші сфери міста, нам необхідно зібрати щонайменше 800 опитувальників. ІТ Кластер просить заповнити форму-опитувальник усіх, хто працює в ІТ індустрії, не залежно від посади. Нам важлива Ваша думка! Форма за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-SaHF4d1Sy_7p9arGaAilJDThWhld4L2-pfKj2B-ZCPFzpg/viewform

Цьогорічне дослідження IT Research має на меті з’ясувати взаємозв’язок та економічний вплив ІТ сфери на інші галузі, зокрема які доходи отримують інші сфери від діяльності ІТ компаній у Львові, наприклад, галузь нерухомості та медичного страхування тощо. У дослідженні також звернуть увагу і на витрати ІТ компаній та окремо ІТ спеціалістів – інвестиції, покупки, нерухомість, відпочинок, транспорт та інші, аби зрозуміти на що працівники ІТ сфери витрачають найбільше коштів.

Окрім того, дослідження ІТ Research дасть можливість оновити інформацію про кількість ІТ компаній у місті та кількість працівників ІТ галузі, адже відомо, що їхня кількість постійно зростає. Нагадаємо, згідно з попереднім дослідженням IT Research за 2015 рік, у Львові працювало 15 000 ІТ працівників та діяло 192 ІТ компанії. За неофіційними даними сьогодні у Львові налічують 20 000 осіб, які працюють у ІТ сфері та більш як 250 ІТ-компаній.

Результати дослідження IT Research 2017, Lviv IT Cluster презентує в листопаді.