Rolique стали учасниками Lviv IT Cluster

25 Jul, 2016 1

Rolique це ІТ-компанія, заснована у Львові. Збудувавши стабільну та перспективну компанію з відданою командою у Львові, згодом кмпанія розширила діяльність у Польщі та Німеччині. Спеціалізація Rolique – дизайн та розробка веб-сайтів і додатків.

Компанія співпрацює з клієнтами для створення успішних цифрових бізнес-проектів, продуктів та послуг. Команда Rolique завжди прагне до розвитку бездоганного, вміло розробленого програмного забезпечення. У компанії вірять, що невелика група експертів, які працюють над досягненням спільної мети, може досягти дивовижних результатів.

“Ми раді стати частиною Львівського IT Кластеру, який представляє собою співтовариство провідних інформаційно-технологічних компаній. Ми поділяємо філософію і бачення Львова як європейського міста, яке обирають українські та міжнародні ІТ-компанії для ведення ефективного бізнесу”, – додав керуючий директор Rolique Володимир Морозенко.

“Львівський ІТ Кластер об’єднує потужні компанії, які готові змінюватись та змінювати місто на краще. Rolique – саме така компанія. Ми поділяємо спільні цінності, погляди та маємо великі амбіції. Ми розуміємо, що разом ми зможемо більше. Така співпраця дає шанс новим та масштабним проектам”, – розповів СЕО Lviv IT Cluster Степан Веселовський