Ми ростем: компанія Inoxoft приєдналася до Львівського ІТ Кластеру

10 Nov, 2016

Спільнота Львівського ІТ Кластеру зростає у геометрічній прогресії! Цього разу до нас приєдналася компанія Inoxoft.

Inoxoft – це універсальна компанія, створена  командою професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи на ринку програмного забезпечення. Мета компанії – високоякісне надання широкого спектру інновативних послуг, що відповідають вимогам та потребам різноманітних бізнес-структур. Безперервний прогрес та зріст– це саме та рушійна сила, яка приносить бажані результати для працівників Іноксофт та клієнтів компанії. Окрім цього, працівники компанії схильні до особистісного розвитку, а також сприяюють процвітанню інтелектуального суспільства та талантів у сфері програмної інженерії.
_35“Компанія Inoxoft рада вступити у Львівський ІТ Кластер. Ми віримо, що завдяки спільній роботі компаній, університетів та дослідницьких інститутів Кластер втілює важливу місію і має великий потенціал, аби Львів став ключовим ІТ-центром Східної Європи. Ми сподіваємось на міцну співпрацю у цьому дружньому колі, і наша команда готова бути його активним учасником”, – коментує СЕО компанії Любомир Погрелюк.

Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру, вдячний компанії Inoxoft за довіру та готовність активно долучатися до проектів Кластеру:

“Членами Львівського ІТ Кластеру є вже понад 50 компаній, і це означає, що ми – одна з найпотужніших ІТ-спільнот в Україні. Про це, власне, свідчить і звання найкращої ІТ-спільноти року, яке ми нещодавно отримали. Та це не лише винагорода за роботу, а й відповідальність. Ми беремо на себе зобов’язання працювати ще більше та ще краще. І я впевнений, що компанія Inoxoft стане одним з рушіїв для нашого об’єднання”.
_38Детальніше про Inoxoft читайте на сайті компанії.