Розпочався Новий Сезон Проекту IT Future

21 Sep, 2017

З початком нового навчального року, Львівський ІТ Кластер продовжує зустрічі зі старшокласниками Львова в рамках проекту IT Futurе, аби популяризувати ІТ сферу та ІТ професії серед майбутніх студентів.

Освітні менеджери Кластеру розпочинають новий сезон зустрічей зі старшокласниками. До кінця осені планують відвідати з презентаціями 42 школи Львова.

small4
Старшокласникам розповідають про перспективи ІТ професій та ріст ІТ індустрії у Львові та Україні. Також, зокрема, про нові інноваційні навчальні програми Львівського Кластеру, які стартували у Львівській Політехніці та ЛНУ ім.І.Франка, завдяки співпраці з ІТ компаніями та академіками. Під час зустрічей школярів також ознайомлюють з трендовими напрямками в ІТ, такими як Artificial Intelligence, Internet of Things та Data Science.

small2
Проект IT Future відвідує школи, учні яких набирають найвищі бали ЗНО з математики. Серед шкіл, які найближчим часом відвідає Кластер – НВК “Школа-гімназія “Сихівська”,(якій до речі, Кластер нещодавно подарував комп’ютерне обладнання для навчального класу); Середня загальноосвітня школа №90; НВ ім.В.Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови “спеціалізована школа І ступеня-гімназія”; ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного та “НВК “”Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей””.

smaler1
Нагадаємо, навесні Кластер вже відвідав 30 шкіл Львівської області та 8 шкіл Львова в рамках проекту.

Детальніше про проект – за посиланням.