Розпочинається Новий Сезон IT Future

27 Mar, 2018

Львівський ІТ Кластер знову вирушає школами Львова та області з промоційними лекціями про ІТ для школярів. Цього тижня стартує новий сезон проекту ІТ Future, який охопить цього року рекордно велику кількість шкіл.

IT Future має на мені популяризувати ІТ-індустрію серед старшокласників. Це тематичні презентації для учнів старших класів, під час яких школярі мають можливість отримати інформацію про те, що ж таке ІТ-індустрія, які професії вона об’єднує та в які навчальні заклади, факультети та програми треба вступити, щоб отримати IT-освіту.

fut4
Проект IT Future дає можливість донести інформацію учням, які не мають можливості оперативно отримувати новини про вищу освіту та допомогти їм визначитись із майбутньою професією. – Розповідає менеджер проектів Львівського ІТ Кластеру, Христина Мартиняк. Дуже приємно бачити під час таких зустрічей школярів, які справді дізнаються щось нове, а також тих, які вже багато знають про розвиток технологій, цікавляться ІТ-сферою і задають дуже змістовні і конкретні запитання.

Цього року в планах Кластеру – за кілька місяців відвідати 150 шкіл, серед яких школи Львова та області, зокрема в таких населених пунктах: Стрий, Дрогобич, Моршин, Трускавець, Броди, Борислав, Жовква, Сколе, Червоноград, Городок.

fut3
Окрім цього, невдовзі почне працювати веб-сайт itfuture.lviv.ua з усією важливою інформацією про освітні ініціативи Львівського ІТ Кластеру, проекти для учнів та професійні можливості. Зареєструвавшись на сайті, можна буде також взяти участь у розіграші чудових призів, про що детальніше розкажуть під час лекцій IT Future у школах.

Триватиме проект IT Future протягом шести навчальних місяців, навесні та восени з перервою на літні канікули. Слідкуйте за новинами та оголошеннями у ваших навчальних закладах, аби не пропустити зустрічі з Львівським ІТ Кластером.