У Львові стартує олімпіада для школярів «IT Challenge»

31 Jan, 2017

Львівська міська рада спільно з Університетом «Львівська Політехніка» та Львівським ІТ Кластером оголошує про старт олімпіади з інформаційних технологій «IT Challenge».

Олімпіада буде відбуватися у три етапи – заочний (4 лютого), очний (18 лютого) та захист проектів (квітень). Заочний етап полягає у складанні онлайн-тесту. Під час другого етапу учні будуть виконувати завдання на базі бібліотеки «Львівської Політехніки». Третій етап – це творче завдання на одну із запропонованих тем: розроблення комп’ютерних ігор, сайту або символіки для задач інформаційних технологій. Саме цей етап проходитиме за підтримки Lviv IT Cluster.
1-4-1920Взяти участь в IT Challenge можуть учні з 7 по 11 класи. Участь у ІТ-змаганнях безкоштовна, для цього лише потрібно мати комп’ютер та доступ до інтернету. Переможець олімпіади отримає стипендію від Львівського ІТ Кластеру, а навчальний заклад – комп’ютерний клас.

Детальнішу інформацію про олімпіаду можна прочитати на сайті Управління освіти Львівської міської ради.

Нагадаємо, що олімпіада з ІТ проводиться з 2013 року. Раніше вона називалася Lviv СSIT та тепер її перейменували на IT Challenge.
nagorodjennia-2Минулого року у ІТ-змаганнях переміг учень львівської гімназії «Євшан» Андрій Завойко. За це Львівський ІТ Кластер подарував навчальному закладу комп’ютерний клас та інтерактивну дошку, а учень отримав стипендію у розмірі 10 тисяч гривень. Інші ж учасники олімпіади отримали подарунки від львівських ІТ-компаній.