Вітаємо Selecto у Lviv IT Cluster

11 Dec, 2017

До cпільноти однодумців Lviv IT Cluster приєдналася ще одна компанія – Selecto.

Selecto спеціалізується на розробці Web- і мобільних додатків, UI/UX дизайні, забезпеченні якості та управлінні проектами.

sel1
Клієнти компанії – це бізнес-особи, стартапи та компанії малого та середнього бізнесу з понад п’ятнадцяти країн світу, які працюють у сфері фінансів, нерухомості, розваг, соціальних мереж, B2B, охорони здоров’я, etc. Компанію заснували у 2014 році. Наразі, це більше півсотні яскравих особистостей, які втілюють ідеї в реальність, у Львові та Рівному.

Проте Selecto – це не лише про ІТ. Selecto – це про творчість та людей.

До кожного проекту компанія підходить з натхненням, потужними знаннями та креативом. Відтак, вдало створює і втілює у реальність унікальні дизайнерські та програмні рішення.

sel2
Найбільша корпоративна цінність Selecto — люди. Кожен – особистість. Кожен – геній своєї справи. Або просто весела людина:) Працівники компанії переконані, що створювати щось круте може лише згуртована і мотивована команда, черпаючи натхнення один в одного. Тому, саме такі люди зібралися у Selecto.

Ми радіємо тому, що стали частиною ІТ Кластеру. Це означає, що наша компанія рухається у правильному напрямку. Хоча, хіба може бути інакше, коли любиш справу, якою займаєшся?” – коментує Юрій Мамончук, СЕО, Selecto.

Степан Веселовський, СEO Lviv IT Cluster додає: “Компанія Selecto – динамічна та перспективна, як і львівське ІТ. Співпраця із такими компаніями дає надії на нові проекти та впевненість у тому, що разом ми зробимо Львів центром ІТ не лише в Україні, але в Європі”.

Більше інформації про компанію: https://selectoglobal.com/

У передчутті нових знайомств,
можливостей поділитися власним досвідом,
почути історії інших компаній
і брати участь у розвитку Львова, України та світу
– компанія Selecto.