Що Робили у Львові Міжнародні Журналісти Тех Медіа?

04 Aug, 2017

Журналісти найвідоміших технічних видань Європи відвідали Львів на запрошення Львівського ІТ Кластеру, щоб ознайомитися з ІТ індустрією Львова та України. Протягом трьох днів львівські ІТ компанії, стартапи та міська рада демонстрували журналістам свої досягнення та спільно обговорювали перспективи ІТ індустрії у Східній Європі.

Львів – не лише місто туристів, але й технологій. Минулого тижня п’ятеро журналістів найтоповіших видань, які спеціалізуються на інноваційних технологіях, ІТ індустрії та стартапах, відвідали Львів. Серед них – Майк Бутчер з видання TechCrunch (http://www.techcrunch.com), Андрада Фіскуте з вебресурсу Zdnet (http://www.zdnet.com), Елс Беленс з бельгійського онлайн медіа Data News (http://www.datanews.be), Діана Васільєва з білоруського тех видання Dev.by (http://www.dev.by) та Йоанна Сосновська з польського видання WP Tech (http://www.tech.wp.pl).

1 / 5

Журналісти відвідали найбільші ІТ компанії Львова – SoftServe, ELEKS та N-iX, де їм презентували найновіші досягнення та розробки компаній. В компанії SoftServe журналістів ознайомили з діяльністю R&D відділу та розповіли як працює найбільша компанія в Україні, яка налічує 4500 працівників. В компанії N-iX журналістам показали процес створення віртуальних ігор та презентували два найбільші проекти Львівського ІТ Кластеру – технологічну конференцію ІТ Арена та Innovation District IT Park. Компанія ELEKS провела екскурсію відділом, який розробляє та тестує дрони, а також розповіли про свою ІТ Академію та соціальні проекти.

Розвиток ІТ у Львові є завданням не лише ІТ індустрії, а також і місцевої влади. Львівська міська рада – єдина в Україні, яка має власне ІТ-управління, воно займається запровадженням цифрових рішень в місті. В ІТ-управлінні, журналістам закордонних медіа розповіли як місто розвиває креативну економіку та планує створення нових креативних локацій для генерування нових ідей, розвитку стартапів. Зокрема в найближчі роки у Львові планують ревіталізацію старих приміщень – заводу Рема, фабрики Повидла та трамвайного Депо Lem Station.

Протягом останнього дня прес-туру, журналісти ознайомилися з найцікавішими стартапами Львова, серед яких – EdPro Touch, Senstone, Helio Pulse, Brainify, Connect.AXSYS, Magic Post, NEWOLDSTAMP, StepShot.

1 / 5

Повернутися до Львова журналісти планують вже в вересні, на найбільшу технологічну конференцію Східної Європи – ІТ Аrena, яка проходитиме з 29 вересня до 1 жовтня.