Шукаємо Менторів для Освітньої Програми Кластеру

19 Feb, 2018

Львівський ІТ Кластер – у пошуках наставників для студентів. Для програми «Системи штучного інтелекту» у Львівській Політехніці шукаємо 25 працівників ІТ компаній, які могли б стати менторами для студентів та допомогти зменшити бар’єр між теоретичним навчанням в університеті та реальною роботою в ІТ компанії.

456 студентів навчаються на 5 інноваційних програмах навчання, які Львівський ІТ Кластер запроваджує спільно з ІТ компаніями Львова. Ми намагаємося дати студентам сучасну та актуальну освіту, підготувати до майбутньої роботи в ІТ сфері, ознайомивши з її особливостями вже під час навчання. Для цього, програми передбачають роботу з менторами з ІТ компаній та роботу над власними проектами. У весняному семестрі, який розпочнеться 5 березня, студенти реалізовуватимуть власні проекти в рамках курсу “Командна робота”. Над своїми проектами вони працюватимуть у групах (4-6 студентів в одній команді).

Для ефективної роботи студентських команд необхідна допомога менторів, досвідчених спеціалістів ІТ компаній. Менторові необхідно приділяти студентам всього 1-2 години на тиждень. Ментор самостійно вирішує, яким чином організувати співпрацю з командою: проведення зустрічей в офісі компанії, спілкування використовуючи відеоконференції тощо. В кінці семестру (друга половина травня) команда студентів повинна підготувати проекти рівня MVP. По закінченню курсу, студенти усіх команд будуть презентувати реалізовані проекти, а їх оцінюватимуть запрошене журі. Також ментор матиме право виставляти оцінки за роботу кожного студента команди протягом семестру, які будуть впливати на загальну оцінку студента за курс “Командна робота”.

Для студентів програми «Системи штучного інтелекту» потрібно 25 менторів. В попередньому семестрі студенти уже розпочали працювати над своїми проектами без менторів. Серед них є проекти з створенням штучного інтелекту, розумних речей, чат-ботів, веб-розробок та мобільних додатків.

Якщо ж Ви хочете долучитися до менторства студентських проектів або маєте запитання/пропозиції, надсилайте електронного листа менеджерові освітніх проектів Львівського ІТ Кластеру Володимиру Сухому на адресу volodymyr.sukhyi@itcluster.lviv.ua з темою «Менторство», або телефонуйте +38-063-84-62-375.

Зголоситись потрібно до 28 лютого.
Не прогавте можливість допомогти молодим таланти, яких потребує ІТ індустрія!

Більше новин:

Львівський ІТ Кластер Підтримав Запуск Кластера у Рівному

ТОП Тех Конференцій 2018: Європа

ІТ-Події України 2018 року