SK Group Приєдналася до Львівського ІТ Кластеру

13 Jan, 2022

SK Group EU ІТ компанія з експертизою в сфері автоматизації бізнесу. Компанія розробляє та впроваджує комплексні інформаційно-технологічні рішення в галузях виробництва, логістики, дистрибуції для клієнтів з України та Європи.

Комплексна автоматизація передбачає аналіз діяльності компанії з метою формування комплексу проектів з оптимізації та автоматизації бізнес-процесів. Такий підхід дозволяє гарантувати здійснення раціональних управлінських дій, основою для яких стають достовірні дані. Це, в свою чергу, призводить до зменшення витрат, підвищення потенціалу компанії, спрощує управління та масштабування.

Компанія реалізує як NPD – New Product Development, так і аналіз та впровадження COTS – commercial-off-the-shelf.

for-fb01-13-1
Профільні та крос-функціональні команди, використовуючи професійні інструменти, сучасні підходи та власну експертизу знаходять найбільш ефективні рішення для задоволення вимог клієнтів.

“Ми раді стати частиною прогресивної ІТ-спільноти Львова задля спільного сприяння розвитку індустрії. Віримо, що наша співпраця буде корисною для Кластеру, а можливості нетворкінгу всередині ком’юніті сприятимуть втіленню нових ідей та проектів”, – зазначає Юрій Свірський, СЕО SK Group EU.

“Приємно починати рік з таких приємних новин, як приєднання SK Group EU до Львівського ІТ Кластеру. Сподіваюся на активну участь у наших проектах та плідну співпрацю всередині нашої спільноти”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.