SoftServe поглинає Coders Center для зміцнення експертизи в Enterprise Platform

20 Jan, 2017

SoftServe, глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що надає цифрові рішення та консалтинг у сфері цифрової трансформації бізнесу, оголосила про поглинання Coders Center – приватної технологічної компанії з головним офісом у Польщі. Угода була завершена 17 січня, її фінансові умови не розголошуються.

Поглинення Coders Center розширює пропозицію сервісів з цифрової трансформації та консалтингу SoftServe та можливостей розробки програмного забезпечення. Заснований у 2014 році, Coders Center спеціалізується на системах управління контентом корпорацій (Enterprise Content Management Systems, ECMS) та платформах електронної комерції. Компанія отримала статус золотого партнера Sitecore, налагодила партнерські стосунки з Adobe та іншими лідерами галузі.

«Менеджмент компанії Coders Center зробив виняткову роботу, будуючи ефективний бізнес у сфері цифрового маркетингу та комерції для світового ринку корпорацій, – розповів Браян Борак, Chief Operating Officer, SoftServe. – Coders Center привнесе цінний досвід у впровадження систем управління контентом для корпорацій, і це поглинення підтримує стратегію SoftServe у підсиленні нашої платформи та крос-вертикального галузевого досвіду».

Обслуговуючи агенції цифрового маркетингу, стартапи та корпорації, Coders Center створив низку ефективних користувацьких рішень для понад двадцяти клієнтів лише за три роки, включаючи Bossard Holding AG, General Electric Healthcare, International Personal Finance, Oriflame Sweden, Saint-Gobain та NES Global. Після завершення угоди поглинання, Томаш Гібас, CEO та Якуб Коба, CTO у Coders Center займатимуть лідерські позиції в команді з трансформацій SoftServe та підтримуватимуть працівників та клієнтів Coders Center під час перехідного етапу.

«Ми дуже раді приєднатись до SoftServe, світового лідера з розробки програмного забезпечення, та компанії, що поділяє нашу пристрасть до інноваційних цифрових рішень, – підкреслює Томаш Гібас. Це поглинання надасть нашим клієнтам та розробникам доступ до додаткових ресурсів та глобальної мережі з понад 4 000 технічних фахівців, що дозволить нам приносити навіть більшу цінність для сучасних корпорацій».

Це вже другий крок у збільшенні потужностей SoftServe, що днями оголосив про нове партнерство з ADAM Software.