У компанії SoftServe відбувся ребрендинг!


Новий бренд SoftServe відображає 22- річний досвід компанії у розробці програмних продуктів та додатків.

13-ого листопада компанія SoftServe презентувала новий корпоративний бренд та лого, що відображають еволюцію компанії, бачення майбутнього та нашу відданість у роботі з клієнтами.

«Коли ми започаткували SoftServe у 1993 році, у нас було просте, але переконливе бачення: ми хотіли створити компанію, яка не просто надає клієнтам послуги з розробки програмного забезпечення, а допомагає їм досягати успіху. Для цього ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами та будуємо стосунки, засновані на довірі, щоби краще розуміти бізнес-цілі наших клієнтів», – розповідає Кріс Бейкер, виконавчий директор компанії SoftServe.  «У нас працюють провідні фахівці в ІТ-галузі, які розробляють програмне забезпечення світового рівня і забезпечують найкращий клієнтський досвід у кожному проекті. Тому я надзвичайно радий, що для наступного етапу нашого розвитку в нас є бренд, який справді відображає нашу культуру, бачення та ідеали».

Попит на послуги SoftServe призвів до феноменального росту компанії – більше ніж на 500% за останні 6 років. Щоби забезпечити якнайкращу підтримку клієнтам, компанія розширила глобальну присутність на ринку. Протягом останніх двох років SoftServe відкрив нові офіси у Болгарії, Німеччині, Нідерландах, Польщі та Великобританії, тож наступним логічним кроком стало відтворення нашого досвіду та непохитних цінностей компанії у новому корпоративному бренді.

Новий слоган компанії «Experience Matters» відображає досвід SoftServe, який є ключовим у всіх сферах життя компанії. Це і позитивний досвід клієнтів, що працють з компанією; і досвід їхніх клієнтів – користувачів програмного забезпечення, яке ми створили; і щоденний досвід роботи в SoftServe наших колег, а також надзвичайно широкий професійний досвід нашої компанії у сфері надання послуг з програмування по всьому світу.

Переглянути відео можна за посиланням!

Відвідайте сайт кар’єри та корпоративний сайт SoftServe і відкрийте для себе оновлений вигляд компанії.