SoftServe став членом Центру «Розвиток КСВ» в Україні


На початку квітня 2016 року SoftServe приєднався до Центру «Розвиток КСВ» – найбільшої в Україні експертної спільноти соціально відповідального бізнесу. Соціальна відповідальність – це невід’ємна частина цінностей та культури SoftServe. Тому вступ до Центру Розвитку КСВ став закономірним і бажаним для компанії кроком.

«Центр «Розвиток КСВ» – це спільнота небайдужих людей і компаній. Це те середовище, де відбувається обмін досвідом та народжуються ефективні партнерські ініціативи, – вважає Член ради директорів SoftServe та Голова БФ «Відкриті очі» Тарас Вервега. – Сьогодні українському бізнесу особливо потрібно консолідувати зусилля довкола вирішення соціальних проблем. І Центр є для цього доброю платформою».

«Для нас велика честь мати SoftServe серед членів Центру. Нас об’єднує одна дуже важлива риса – пристрасть до своєї справи, – розповідає Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток КСВ». – Softserve з пристрастю розробляє ефективні та інноваційні програмні рішення для своїх клієнтів, Центр КСВ – пристрасно розповсюджує соціальну відповідальність. Вже зараз таке партнерство свідчить про великі перспективи і можливість робити ще більше важливих справ для країни».

Соціальна відповідальність і корпоративне волонтерство є невід’ємними складовими внутрішньої культоури SoftServe. CSR-проекти компанії відзначені низкою українських та міжнародних нагород. Зокрема, на початку квітня SoftServe став переможцем Національного конкурсу «Благодійна Україна 2015» у номінації «Корпоративне волонтерство» за численні ініціативи працівників, упроваджені впродовж 2015 року.

 

Довідка

SoftServe — найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. В компанії працює понад 4000 працівників, розробницькі офіси розташовані у Львові, Києві, Дніпропетровську, Рівному, Івано-Франківську та Чернівцях. Загалом бізнес-представництва SoftServe працюють у 29 найбільших містах у 9 країнах світу. З 2010 року SoftServe утримує звання найкращого роботодавця України (2010, 2011, 2013-2014 роки) у рейтингу Aon Hewitt та 2012, 2013, 2015 у рейтингу DOU.

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація з розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Центр об’єднує 43 компанії в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, партнерство бізнесу і університетів, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній, популяризація соціальної відповідальності. Детальніше на http://www.csr-ukraine.org