SoftServe долучився до запуску програми е-медицини у Львові

22 Feb, 2016

Львів – одне з пілотних міст після Києва, де у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону впроваджують систему електронної медицини. У рамках цієї програми, ініційованої міським директором з інновацій Янікою Мерило, сьогодні урочисто дали старт комп’ютеризації закладу. До ініціативи долучилась ІТ-компанія SoftServe, передавши госпіталю комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням, готових до підключення.

«Як не дивно, у сфері здоров’я з важливими інноваціями пілотує Міністерство Оборони. Саме воно супроводило перше масштабне державне рішення електронної медицини. На сьогодні, уже в Київському та Маріупольському госпіталях впроваджено електронну картку пацієнта, за допомогою якої можна дистанційно переглянути історію хвороби, діагнози й результати аналізів. Я дуже рада, що Львів – одне з перших міст, де впроваджують такі рішення електронної медицини. Сьогодні за допомогою компаній SoftServe та Eleks ми починаємо запускати у Львівському госпіталі спочатку електронну картку пацієнта, а потім – і рішення телемедицини. Щиро дякую, що наші ІТ-компанії допомагають нам швидше і якісніше впроваджувати такі життєво важливі реформи», – зазначає директор з інновацій у Львові Яніка Мерило.

«Сьогодні наша держава переживає непрості часи і в цих умовах SoftServe вважає своїм обов’язком підтримувати подібні ініціативи, – розповідає виконавчий віце-президент SoftServe Олег Денис. – Спільними зусиллями у нашому місті розпочато оснащення комп’ютерами хірургічного відділення госпіталю та під’єднання їх до спільної мережі, що зробить роботу медичного персоналу більш зручною та оперативною. Для цього наша компанія вже передала госпіталю 10 персональних комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням. Це лише старт нашої співпраці у проекті е-медицини».

Відзначимо, що це вже не перша співпраця SoftServe з Військово-медичним клінічним центром Західного регіону. У липні минулого року у приміщенні госпіталя було обладнано перший в Західній Україні кабінет водного витягання хребта. Проект, вартістю понад 75 000$, було повністю профінансовано благочинним фондом «Відкриті очі», кошти для якого на постійній основі передають як працівники SoftServe, так і сама компанія.

До реалізації проекту доєдналась також ІТ-компанія ELEKS, яка встановлює на робочі комп’ютери медичного персоналу програмне забезпечення «Доктор Елекс».