SoftServe відкрив новий офіс в Харкові

24 Feb, 2017

Компанія SoftServe, що надає цифрові рішення та консалтинг у сфері цифрової трансформації бізнесу, оголосила про відкриття нового більшого офісу у Харкові. Офіційна церемонія відкриття відбулася за участі американського та українського керівництва компанії, представників Харківського ІT Кластеру та освітньої галузі.

«SoftServe продовжує розширювати дійсні та відкривати нові розробницькі центри для задоволення потреб компаній з усього світу, що постійно зростають. 2016 рік був успішним для SoftServe як в контексті загального росту, так і подвоєння кількості корпоративних клієнтів, – коментує Кріс Бейкер, головний виконавчий директор SoftServe. – Ми з радістю розширюємо харківський офіс і продовжуємо розвивати команду, враховуючи, що у місті є сильна ІТ-спільнота, кваліфіковані розробники та потужна освітня база. Я впевнений, що наші нові розробницькі центри в Україні, Польщі та Болгарії допоможуть нам підтримати клієнтів на їхньому шляху до цифрової трансформації».
softserve2

Розробницький центр у Харкові успішно реалізовує цифрові проекти для міжнародних клієнтів у напрямку охорони здоров’я, телекомунікацій, інтернету речей, цифрової трансформації бізнесу, електронного навчання тощо. Понад 60% команди – ІТ-фахівці старшого та середнього рівнів, велика кількість спеціалістів сертифікована.

«SoftServe є другою за величиною ІТ-компанією в Україні. Минулого року ми показали значний приріст, в тому числі і в харківському офісі, подвоївши кількість співробітників до 140 людей, – розповів Геннадій Букшевалов, директор розробницького центру SoftServe у Харкові. – Як соціально відповідальна компанія SoftServe постійно інвестує у створення комфортних умов праці та атмосфери, що надихає на реалізацію креативних ідей. Нове приміщення у Харкові – це не лише сучасний та зручний офіс, але і підготовка до розширення команди. До кінця 2017 року ми плануємо найняти ще до 100 співробітників для роботи над міжнародними проектами».

Кожен офіс SoftServe має унікальний стиль, під час проектування якого компанія намагається враховувати побажання співробітників. Новий харківський офіс розташований в історичному центрі міста. Він побудований у форматі open space з окремими кімнатами для команд. Завдяки розміщенню на двох найвищих поверхах будівлі, у приміщенні багато світла та гарна панорама на місто. В офісі є велика кухня, авто- та велопарковки, а також спортивна, релакс- та ігрова зони.
softserve3Довідка:

SoftServe — глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. В компанії працюють понад 4500 працівників, розробницькі офіси розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві (Польща). Головний європейський офіс компанії розташований у Львові, головний американський офіс компанії – у Остіні (Техас, США). Низка бізнес-представництв розміщена у США та країнах Західної Європи. Загалом бізнес-представництва SoftServe працюють у 29 містах у 9 країнах світу. У 2010-2014 роках SoftServe здобув низку відзнак у рейтингу Aon Hewitt SoftServe як найкращий роботодавець України, Центральної та Східної Європи, компанія також була визнана найкращим ІТ-роботодавцем України у 2012, 2013, 2015 роках у рейтингу DOU.

Читайте також:

Розробник програми ІоТ Володимир Федак: попит на спеціалістів з Інтернету речей росте

The 2017 Global Outsourcing 100: Сім Кластерних Компаній Визнано Найкращими

SoftServe подвоїв кількість корпоративних клієнтів у 2016 році