SoftServe Отримав Експертизу у Галузі Охорони Здоров’я та Природничих Наук

21 Oct, 2020
SoftServe, найбільша глобальна ІТ компанія з українським корінням успішно пройшла сертифікацію в рамках програми Google Cloud Advantage Partner у галузі охорони здоров’я та природничих наук. Сертифікація підтверджує, що SoftServe має значний досвід та експертизу роботи з клієнтами у галузі охорони здоров’я за допомогою інструментів Google Cloud.

Експертиза у галузі охорони здоров’я та природничих наук присуджується надійним партнером з успішним клієнтським досвідом, які допомагають лікарням покращувати догляд за пацієнтами, підвищувати рівень задоволеності постачальників послуг, ефективніше працювати з даними у галузі охорони здоров’я та природничих наук, робити їх доступними, безпечними та корисними.

Ця сертифікація підтверджує експертизу SoftServe у 31 напрямках (Google Cloud Partner Expertise) для продуктів і технологій, серед яких – сертифікації з Машинного навчання, Аналізу даних, Хмарних міграцій, Інфраструктури та Інтернету речей (IoT).

“Наша команда вже понад 23 роки успішно реалізує проекти для найбільших світових компаній у сфері фармацевтики, для госпіталів та виробників медичного обладнання, – говорить Олександр Амелін, SVP CSL в SoftServe, – отримана експертиза від Google є нашим логічним кроком в розширенні послуг в сфері охорони здоров’я, яка підтверджує хороший рівень наших спеціалістів”.

SoftServe починаючи з 1997 року надає професійні послуги та розробляє галузеві рішення у сфері охорони здоров’я та природничих наук та допомагає своїм клієнтам бути найкращими на ринку з огляду на захист даних, стандарти конфіденційності, слідування нормативних регулювань. Серед клієнтів компанії: Medhost, Henry Schein, Imprivata, AdvancedMD.