SoftServe революціонізує автомобільну безпеку через смарт-систему біометричної автентифікації

13 Dec, 2016

Система аналізу ЕКГ BioLock здійснює безперервну автентифікацію та моніторинг здоров’я водія.

SoftServe, глобальний постачальник цифрового програмного забезпечення, презентував BioLock – систему, що аналізує електрокардіографічні (ЕКГ) сигнали для безперервної автентифікації та моніторингу здоров’я водіїв. Смарт-система забезпечує пряму комунікацію між ЕКГ біосенсорами, вбудованими в кермо автомобіля, та мобільними пристроями для легкого розпізнавання та моніторингу користувачів через простий дотик.

З розвитком автомобільних технологій, системи безпеки та процеси, що забезпечують захист життя водіїв та надійність автомобільних систем, повинні також еволюціонувати. Такі фактори як втома, стрес та погане самопочуття спричиняють значні ризики у користуванні транспортними засобами. Аналізуючи дані про стан водія в режимі реального часу, BioLock становить собою передову технологічну систему аналізу ЕКГ-сигналів для активного спостереження за здоров’ям водія. У той самий час, розробка проводить біометричну автентифікацію людини, яка сіла за кермо, і таким чином запобігає викраденню автомобіля.
wheel“В еру Інтернету Речей безпечна автентифікація є однією з головних вимог будь-якої смарт-системи, – пояснює Василь Милько, R&D директор SoftServe. – Наша система біометричної автентифікації не лише захистить конфіденційні дані, вона також може захистити різноманітні корпоративні активи від крадіжки, у цьому випадку – крадіжки автомобіля, оскільки неідентифіковані користувачі просто не зможуть завести двигун”.

Верифікація, в основі якої – аналіз ЕКГ, має ряд переваг, у порівнянні з альтернативними методами автентифікації такими як паролі, картки безпеки, розпізнавання відбитків пальців. Навіть біометричний відбиток пальця не є дуже надійним для автентифікації через те, що відбиток це одноразові дані. Біометрія серця і опору тіла дозволяє отримати цілий потік комплексних даних, які значно важче підмінити, аніж відбиток пальця.

Окрім того, що система ЕКГ є легкою у використанні, вона також не вимагає запам’ятовуваня чи зміни паролів, її практично неможливо підробити чи обдурити. Смарт-систему також можна підлаштовувати під потреби будь-якого бізнесу чи кінцевого споживача, якому потрібно захистити дані чи власність – будь то захищена обробка платежів, мобільні пристрої, ноутбуки, велосипеди тощо.
biolock-ecg-authentication-2
Зацікавлення у використанні цієї системи у своїй операційній діяльності вже підтвердив один з клієнтів SoftServe OverhaulGroup:

“Охорона та безпека є пріоритетами для компанії Overhaul та наших клієнтів, що здійснюють високовартісні вантажні перевезення,- пояснив Баррі Конлон, CEO в Overhaul Group, партнер SoftServe, котрий планує включити BioLock у список власних товарів на ринку онлайн для галузі комерційних автомобільних перевезень. – Система автентифікації водія BioLock збігається з нашими цілями щодо запобігання крадіжкам вантажів, одночасно піклуючись про безпеку водія”.

Детальніше про те, як працює BioLock – у блозі компанії.