До спільноти Lviv IT Cluster приєдналась компанія KindGeek!

19 Jul, 2016

KindGeek – це компанія амбітних професіоналів. Її головна ідея дуже проста – допомогти з технічними аспектами проекту розумним людям, підприємцям, компаніям. KindGeek дає їм можливість зосередитися на бізнесі, у той час як команда професіоналів робить те, що вміє робити найкраще – дивовижні розробки програмного забезпечення.

Компанія підтримує стартапи та малий і середній бізнес. Їхні клієнти є у США, Європі, Азії, Південній Африці. KindGeek був заснований у лютому 2015 року, на основі чотирьох принципів, які вони практикують щодня. А саме – на довірі, відкритості, почутті прекрасного і соціальній відповідальності. Компанія відкрита для людей. Там вважають, що єдиний спосіб досягнути результатів – це робити правильні речі з правильними людьми.

“Компанію KindGeek і Львівській ІТ кластер об’єднують спільні цінності, мрії про Велике і дії, що змінюють світ тут і зараз. Наша місія і цілі – це системна, позитивна трансформація Львова і України, залучення потенціалу українців до постійних інновацій. Ми вбачаємо, що вступ до Львівського IT Кластеру допоможе нашій компанії ефективніше впливати на суспільство і вибудовувати спільну довготермінову стратегію створення платформи змін для людей, які націлені на великі та позитивні цілі”, – додає CEO KindGeek Антон Скрипник.

“За останній рік Кластер став значно більшим, ніж просто організацією. Це спільнота однодумців, де учасники поділяють спільні принципи та ідеали. Вони спільними зусиллями готові покращувати еко-систему та ІТ-середовище міста і, звісно, сприяти їх розвитку. Компанія Kind Geek та Кластер мають спільну візію, це забезпечить довготривалу та плідну співпрацю. Тому ми щиро радіємо, що спільнота поповнюється новою та прогресивною компанією”, – розповів СЕО Lviv IT Cluster Степан Веселовський.