Станьте зіркою. Подавайтесь на «Ukrainian IT Awards»

13 Jun, 2019

Стартує подача заявок на участь у «Ukrainian IT Awards» – щорічному незалежному конкурсі, що відзначає найкращих експертів галузі. Організатором конкурсу виступає Асоціація «IT України». Перелік номінацій включає: DevOps, Design, Business Analysis, Software Engineering, Software Architecture, Research, Quality Assurance, Project Management, Product Management та IT Education.

ukrainian-it-awards_web

Подача заявок відкрита за посиланням до 7 липня 2019.

Переможців обирає кваліфіковане журі у складі керівників провідних ІТ-компаній та профільних організацій. На першому етапі оцінюються анкети всіх учасників. У другий тур проходять ТОП-3 кандидати по кожній компетенції, з якими журі проводять скайп-інтерв’ю.

Кандидатів оцінюють за такими критеріями:

  • Project/Product Evaluation — роль апліканта в проекті/продукті, який досяг високих результатів, що підтверджені відповідними метриками.
  • Best Practices & Industrial Standards Evaluation — найбільш ефективні підходи для вирішення задач в рамках проекту.
  • Innovation Evaluation — інноваційність проекту/продукту, його відмінність від аналогічних, які вже присутні на ринку. Члени журі звертають особливу увагу на технології, фреймворки, інструменти, нестандартні підходи.
  • Social Responsibility & Community Development — участь конкурсанта в соціальних проектах та досвід розвитку власних чи вже існуючих професійних спільнот.
  • Awards & Certification — наявність відзнак та професійних нагород.

Дмитро Ваврів, член журі та учасник Експертного комітету Ukrainian IT Awards: “Вже сама участь в Конкурсі – це важливо для тих, хто прагне професійно розвиватися. Адже щоб заповнити заявку, потрібно підсумувати свій досвід, виділити найважливіше, що може зацікавити журі. А члени журі – це найсильніші фахівці на українському ринку. Навіть сама по собі оцінка та їхній фідбек – це вже важливо, оскільки дозволяє зрозуміти свої сильні та слабкі сторони, розширити професійні горизонти. Ми щорічно отримуємо позитивний фідбек від учасників щодо цього. Ну а перемога – це можливість гучно про себе заявити, отримати паблісіті серед професійної спільноти”.

Імена переможців конкурсу буде оголошено на урочистій церемонії нагородження 7 вересня у Києві.

Подати заявку на участь можна за цим посиланням.