Стартапи Cтудентів ІоТ – Переможці Інноваційної Весни

05 Jun, 2018

Стартапи студентів навчальних програм Кластеру – знову найкращі. Минулого тижня у місті пройшов стартап конкурс в рамках форуму «Інноваційна весна 2018», переможцями якого стали стартапи студентів програми Інтернет Речей у Львівській Політехніці.

 

Форум «Інноваційна весна 2018» організовує Львівська політехніка спільно з Львівською міською радою і Tech StartUp School. Під час події, майже три десятки стартапів презентували свої ідеї перед потенційними інвесторами та мали унікальні нагоду отримати відгуки та коментарі від професійного журі, поборотись за круті подарунки.

Переможцем стартап пітчингу став проект One Shop, маркетплейс для локальних виробників хендмейд товарів та брендів. За словами розробників проекту, One Shop мав би спростити життя для тих, хто виробляє та навпаки, шукає креативні вироби онлайн та замовляє їх, а також полегшити процес замовлення та доставки таких товарів.

Автори проекту, студенти програми ІоТ, отримали 25 тис грн винагороди від Львівської міської ради та 3 тис грн від спонсорів, а також сертифікати на навчання у LITS та MakerSpaceLviv.

Друге місце також зайняли студенти ІоТ, з проектом R-chain, платформа на основі блочейну, для надійної та швидкої перевірки речей на автентичність. «Ми пропонуємо виробникам реєструвати речі у blockchain, а користувачам – перевіряти речі на оригінальність просканувавши QR-код, або NFC-чіп» – розповідають розробники. Над своїм проектом студенти працювали 2,5 міс і отримали подарунки від присутніх компаній та сертифікати для навчання в LITS.

Стартапи студентів, які часто стають переможцями стартап конкурсів та активна участь студентів у таких подіях – особливість навчання на інноваційних програмах Кластеру, де студентів мотивують працювати над власними проектами, генерувати ідеї, працювати в командах та вміти презентувати свої проекти публічно. Нагадаємо, на рахунку Кластеру – 9 програм у львівських університетах, 4 з яких стартують з вересня цього року.

Детальніше – за посиланням.
Більше новин:

Контроверсійний Тех На IT Arena 2018

До Львова Приїде Один з Найвидатніших Економістів Світу – Джонатан Ветцель

Кластер Нагородив Переможців Олімпіади IT Challenge