Startokay – Новий Учасник Lviv IT Cluster

30 May, 2018

Startokay – компанія з веб-розробки та консалтингу, основним напрямком якої є робота з стартапами на різних стадіях розвитку. Також компанія розробляє власний продукт в сфері автоматизації маркетингу й аналітики.

В команді Startokay працюють люди які готові до переосмислення існуючих рішень та підходів, які мають жагу до навчання, критичне мислення та бажання вирішувати не стандартні завдання.

Startokay – прихильники комплексного підходу при вирішенні поставлених завдань. Тому в своїй роботі вони максимально використовують підхід по аналізу вхідних метрик і показників, поведінки користувачів, складанню user journey mapping, щоб зрозуміти як можна покращити ті чи інші системи.

20180316_161651

В своїй роботі Startokay використовують такі технології:

  • GoLang, Python, PHP, JS/TypeScript
  • Clickhouse, Postgres, ElasticSearch, Graphite, Redis, Apache Kafka
  • Angular, Laravel, Django
  • натхнення:)

Андрій Витвицький, CEO, Startokay:

“Ми раді приєднатись до Львівського ІТ Кластеру, адже ця спільнота робить багато для розвитку ІТ галузі Львова, і нам імпонують її ініціативи в сфері освіти і розвитку інфраструктури. Ми прагнемо розвивати спільноту ІТ професіоналів в нашому місті, тому впевнений, що ми зможемо принести щось нове в цю спільноту і долучитись до майбутніх проектів”.

Степан Веселовський, СЕО Львівського IT Кластеру додав, що вступ у Кластер є безумовним підтвердженням того, що компанія Startokay готова докладати всіх зусиль для трансформації Львова у справжнє місто майбутнього, з великою кількістю можливостей, проектів, та корисних подій”.

Більше про компанію: http://startokay.com/