Startup Competition IT Arena 2017: Битва Найкращих Ідей

09 Oct, 2017

Під час найбільшої конференції України та Східної Європи, ІТ Arena, 29-30 вересня відбувся конкурс стартапів Startup Competition. Більше 30 стартапів, які були відібрані до конкурсу напередодні конференції, змагалися за звання найкращих, увагу зіркового журі та нагороди.

Startup Competition цього року розпочався під час першого дня конференції IT Arena, на спеціально облаштованій сцені. Протягом трьох годин тривали пітчі стартапів, які вже пройшли відбір напередодні конференції зі всіх тих, які подалися. Компетентне журі Strartup Competition підбило підсумки першого дня конкурсу, відібравши 10 кращих стартапів до наступного туру змагань, також один стартап пройшов до фіналу завдяки найбільшій кількості голосів на сайті конкурсу. Серед 11 стартапів: Senstone, GameTree, Bright Advise, BotMakers, EVE.Calls, Octogin, Cards, AxDraft, CertChain, IRAengine та Docsify.

winnerssmall
До журі цьогорічного Startup Competition увійшли представники глобальних партнерів та європейських технологічних медіа, серед яких: Sebastien Toupy, Head of Startup Program at The Next Web; Mike Butcher, editor-at-large at TechCrunch; Marvin Liao, Partner, Mentor at 500 Startups; Grzegorz Pawlicki, Director Innovation and Customer Experience Office at MassChallenge Warshaw & PKO Bank Polski; Jane Klepа, Executive Director, 1991 Open Data Incubator; Dag Ainsoo, Board member at Startup Wise Guys; Alena Kalibabа, CEO, Chasopys Creative Family & Country Ambassador Seedstars; Andrew Pavliv, CEO & Co-Founder N-iX, Supervisory Board Chairman, Lviv IT Cluster,; Alexandra Balkova Business Development Officer WannaBiz;

Протягом другого дня конкурсу, 11 відібраних стратапів презентували свої ідеї на головній сцені IT Arena, після чого журі вибрали трьох переможців. У номанації The Best Pitch переміг львівський стартап IRAengine, онлайн платформа, яка пропонує альтернативні інвестиції (cryptocurrencies, P2P lending, Crowd Real Estate, Crowd Equity та інші) індивідуальним пенсійним аккаунтам. Завданням IRAengine є спростити вибір та проведення таких інвестицій. Стартап отримав запрошення на Slush 100 Pitching Competition, найвідомійший стартап івент у світі, який відбудеться 29 листопада-1 грудня в Гельсінкі.

«Дякую організаторам за чудовий стартап баттл, а також особливо членам журі. Їхні фідбеки були дуже важливими для нас. Я не пригадую подій такого рівня, з часів IDCEE в Києві.  – Розповідає Максим Лисак, СЕО&Co-founder, IRAengine. Приз, який ми отримали – це квитки на конференцію Slush та місце в конкурсі пітчів серед топ 100 стартапів. Це чудова можливість для нас презентувати свій стартап, проте, головним призом для нас стала можливість поспілкуватися з членами журі і отримати їхні поради та фідбеки. Стартапи схильні до провалів. 99,7% з них провалюються. Тому перемога в конкурсі це ще не все, ми маємо багато працювати над тим, аби опинитися серед тих 0,03% стартапів, які є успішними».

startupssmall
У номінації  The Best B2C  переміг стартап Senstone. Звукозаписуючий пристрій, який трансформує аудіо в текст. Стартап отримав запрошення на участь у конкурсі Seedstars World.

У номінації The Best B2B обрали стартап Docsify. Docsify – інструмент, який допомагає ефективніше здійснювати продажі через електронну пошту, базуючись на вивченні поведінки отримувачів. Стартап отримав запрошення на виставку стартапів Bootstrap від The Next Web, де 50 стратапів на ранньому етапі свогорозвитку матимуть можливість презентувати свою ідею міжнародній публіці. Docsify також матимуть можливість приєднатися до 24 фіналістів конкурсу стартапів MassChallenge Warsaw. MassChallenge Warsaw – одна з топових програм підтримки стартапів в Центрально-Східній Європі, яка допомагає молодим стартапам динамічно розвиватись та рости. Цю можливість стартап отримав завдяки PKO Bank Polski and KredoBank.

Проте, троє переможців Startup Competition – не єдині, хто отримав нагороди під час IT Arena. Ось список інших стартапів, які отримали нагороди від партнерів конкурсу та організаторів:

  • BotMakers– Invitation to accelerator program від Startup Wise Guys; запрошення на участь у фіналі Seedstars Ukraine;
  • Docsify – Mentoring for building business models and business analytics від WannaBiz; запрошення на участь у конкурсі Seedstars Ukraine; запрошення на FALL PROGRAM від 1991 Open Data Incubator; Mentoring for building marketing models від 42 DM;
  • CertChain – 2-day acceleration & design thinking workshop ($5000 AWS) від hub:raum;
  • IRAengine – Запрошення на участь у фіналі Seedstars Ukraine;

Дякуємо організаторам конкурсу Startup Depot та всім партнерам, стартапам – за участь та активність. А також організаторам IT Arena – Lviv IT Cluster, ELEKS, LITS, Startup Depot, N-iX.