Стартує Четверте Дослідження Кластеру IT Research

05 Aug, 2019

Вчетверте Львівський ІТ Кластер разом із соціологічною агенцією Фама проведе IT Research, детальне дослідження ІТ-галузі міста. Експерти з’ясують, який вплив мають інформаційні технології на економічний розвиток міста і регіону, та окреслять портрет ІТ-спеціалістів Львова.

800x500-2


Під час дослідження IT Research 4.0, на
основі чітких показників і розрахунків, соціологи визначать внесок ІТ-сфери в економіку Львова та області: валову додану вартість, її частку у валовому регіональному продукті, оборот ІТ-галузі Львова, кількість створених робочих місць тощо. Аби здійснити якісний розрахунок, важливо залучити якнайбільше спеціалістів галузі до опитування.

В межах дослідження планують опитати 1000 ІТ-спеціалістів Львова. Опитування конфіденційне і дані буде використано лише з аналітичною метою. Перший етап дослідження триватиме до 31 серпня. Результати дослідження IT Research 4.0 можна буде знайти у вільному доступі на сайті Львівського ІТ Кластеру.

Долучитись до дослідження можна заповнивши форму за посиланням.

Кілька найцікавіших фактів дослідження IT Research 3.0:

  • у порівнянні з 2017 роком, у 2018-му кількість компаній зросла на 28%,
  • чисельність ІТ-спеціалістів у Львові збільшилася на чверть,
  • понад 20 000 ІТ-фахівців працює у місті, 
  • середній місячний дохід працівника галузі – 1880 доларів,
  • лише у 2018-му створено 63 000 робочих місць,
  • максимальний оборот ІТ-сфери Львова у 2017 році – 618 млн доларів,
  • загальний економічний ефект галузі у 2017-му – 919 млн доларів.
Якщо ви хочете дізнатися більше про динаміку росту ІТ-галузі Львова, будь ласка, надсилайте свої питання на поштову скриньку itcluster.research@itcluster.lviv.ua 

Заповнити форму