Стартує Продаж Квитків на Конференцію Lviv IT Jazz 2019


Сьогодні, 6 травня, стартує продаж квитків на щорічну конференцію Lviv IT Jazz 2019. Подія відбудеться в рамках фестивалю Leopolis Jazz Fest і об’єднає бізнес лідерів, інвесторів та представників влади для обговорення ключових питань ІТ-індустрії та впровадження якісних змін. Цього року Lviv IT Jazz відбудеться 28 червня та запрошує до участі провідних українських та міжнародних ІТ-експертів.

Головне завдання конференції – сприяти плідній співпраці технологічної індустрії з державним сектором. Lviv IT Jazz – це місце продуктивного C-level нетворкінгу, і, як наслідок, місце старту кооперації між компаніями та іноземними інвесторами. Минулоріч кіноут-спікером конференції став Джонатан Ветцель – один із найвидатніших економістів сучасності, футуролог та директор McKinsey Global Institute. Джонатан розповів про тенденції розвитку сучасної світової економіки і позитивні зрушення на глобальному технологічному ринку. Окрім доповіді кіноута, на конференції відбуватимуться панельні дискусії, у яких братимуть участь представники ІТ-бізнесу та державного сектору.

Lviv IT Jazz 2019 змінює свою локацію та формат. У цьому році захід відбудеться у Lem Station, за адресою Вітовського, 57. Конференція триватиме один день, 28  червня. Поспішіть, аджекількість квитків у продажу обмежена. Квитки можна придбати за посиланням. Слідкуйте за новинами на сторінці у fb, щоб не пропустити свіжі новини про конференцію.

*Квитки не дають можливості відвідування музичної програми Leopolis Jazz фестивалю.

Купити квиток