Степан Веселовський Увійшов до Ukraine’s ТОP 30 Under 30

06 Dec, 2017

Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру – у списку 30 українців, віком до 30 років, які вже встигли зробити значний внесок в різних сферах, за версією видання KyivPost.

Нагороду Ukraine’s TOP 30 under 30, видання KyivPost започаткувало минулого року, аби щороку обирати 30 молодих українців, які вже досягли успіху в найрізноманітніших сферах – освіта, бізнес, медицина, наука, військова сфера, громадський сектор, тощо. Кожен з 30 обраних – люди з унікальним досвідом і, головне, великим бажанням змін.

f1
«Степан Веселовський каже, що його метою є зробити Україну кращим місцем для життя молодих українців і він збирається це зробити, розвиваючи українську ІТ індустрію. – Зазначає на своїй сторінці KyivPost. Протягом останніх чотирьох років він будує найбільшу ІТ комюніті в Україні, та заснував тех конференцію, на яку приїжджають експерти з таких світових гігантів як Facebook, Google and Twitter».

«Він каже, що обрав сферу ІТ, тому що це індустрія, яка сприяє розвиткові вільного духу. «Тут немає жодних нудних нарад, радянських підходів до менеджменту та жорсткого робочого графіку з 9ї до 5ї.  – Коментує Степан Веселовський для сайту KyivPost. Ненав’язлива атмосфера об’єднує людей в цій індустрії не жосткістю чи застарілими правилами. Атмосфера свободи, в комбінації з хорошою освітою – це те що допомагає людям бути успішними. Для того, щоб вдосконалити українську технічну освіту, Львіський ІТ Кластер розпочав впроваджувати нові бакалаврські програми в технічних університетах Львова».

ie
Серед інших успішних молодих українців – засновник ініціативи «Доступно. UA», активіст який бореться за доступність міст та бізнесу для людей з обмеженими можливостями Дмитро Щебетюк; засновник найвідомішого українського успішного стартапу Petсube Ярослав Ажнюк; засновник ініціативи захисту тварин UAnimals, Олександр Тодорчук; режисерка Ліза Сміт, чий фільм «Школа номер 3» про підлітків на Донбасі отримав гран-прі на Берлінале; учасник бойових дій на Донбасі та засновник соціальних кафе та піцерій мережі Veterano Family, в яких працюють колишні військові Богдан Чабан; заступниця Міністра енергетики Наталія Бойко; співзасновник онлайн платформи EdEra Ілля Філіпов, перша в Україні модель на інвалідному візку Олексадра Кутас та багато інших.

Офіційна церемонія вручення нагород відбулась вчора, 5 грудня в київському готелі Hilton. Детальніше за посиланням