Степан Веселовський ділився досвідом у Пало-Альто!

17 Mar, 2016

11 березня у Пало-Альто, Каліфорнія, CEO Lviv IT Cluster Степан Веселовський провів зустріч у місцевому ком’юніті-центрі. Найбільше в аудиторії було представників діаспори, а сама подія зацікавила представників таких компаній як Facebook та Microsoft. Ініціатором зустрічі став Остап Коркуна, Software Engineer компанії Facebook, та організація Nova Ukraine.
2016-03-11-[19.13.44]-DSC03998CEO Кластеру розпочав доповідь із короткої розповіді про сучасний стан української ІТ-індустрії та поділився цифрами. Учасники дізналися більше про діяльність Кластеру та його цілі. Степан розповів про те, як спільнота вирішує реальні проблеми ІТ-спеціалістів у місті, реалізовуючи різноманітні проекти. Спершу він розповів про проект будівництва житла для ІТ-спеціалістів – IT House. Щоб не бути голослівним, Степан оперував цифрами та даними із проекту дослідження Львівського ІТ-ринку – Lviv IT Research. Тож слухачі мали нагоду дізнатись про бізнес-клімат у Львові та актуальний стан речей. Зокрема, Степан розповів про кількість аутсорсингових та продуктових компаній і, звісно, ж про людський капітал.
2016-03-11-[19.26.53]-IMG_9989Гості почули і про освітні ініціативи Кластеру – IT Expert та IT Future. Хоча зміни та модернізація освітніх програм – процес непростий, але Степан похвалився запуском програми CS в УКУ. Проте особливу увагу привернула ідея модернізації курсу Internet of Things у Львівському університеті. Не забули згадати і про Lviv IT Arena, тим паче, що Остап Коркуна виступав доповідачем на конференції , тож також мав що додати.
2016-03-11-[20.19.57]-DSC04011

Після годинної доповіді, учасники  залишалися дуже активними і розпочали жваву дискусію. Вечір завершився продуктивним нетворкінгом. Учасники зустрічі дізнались про життя львівських ІТ-спеціалістів, потенціал ринку, місцеві ІТ-компанії, а також про Львівський ІТ Кластер та його проекти.