Студенти ІоТ Отримали Президентську Стипендію

20 Nov, 2017

13 листопада відбулося вручення Стипендій Президента України найталановитішим учням країни. Серед стипендіатів – троє студентів програми Львівського ІТ Кластеру «Інтернет Речей» у Львівській Політехніці.

Цього року Міністерство освіти України надало президентську стипендію 270 учням, серед них – 150 переможців всеукраїнських учнівських олімпіад та 120 переможців конкурсу-захисту Малої академії Наук. В числі стипендіатів також студенти програми Інтернет речей, яку Львівський ІТ Кластер запровадив у Львівській політехніці у 2016 році спільно з ІТ компаніями Львова – Анна Манько, Тарас Білоус та Михайло Гурський.

«Мені призначили президентську стипендію за перемогу у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Я неодноразово брала участь в цьому змаганні, тому перше місце стало приємною подією та стимулом працювати далі» – розповідає стипендіатка, студентка першого курсу програми ІоТ, Анна Манько.

girl
«Після перемоги в обласній олімпіаді, я потрапив на Всеукраїнську олімпіаду з астрономії, де отримав диплом другого ступеня і навіть потрапив у збірну України для змагань у Міжнародній Астрономічній Олімпіаді. На жаль, вона відбувалась в Росії і Україна відмовилась приймати участь з певних політичних причин. Та я був щасливий, тому що отримав свою першу президентську стипендію. Наступні два роки я також отримував диплом другого ступеня на Всеукраїнській олімпіаді з астрономії, за що зараз отримав другу президентську стипендію» – розповідає стипендіат, студент першого курсу ІоТ, Тарас Білоус.

Протягом навчального року стипендіати отримуватимуть стипендію у розмірі 2600 грн щомісячно.

Щороку учасниками Всеукраїнських учнівських олімпіад є близько 3 мільйони учнів, з яких понад 2 тисячі змагаються у фіналі і майже половина з них нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів як переможці. У Всеукраїнському конкурсі науково-дослідних робіт МАН буреть участь близько 100 000 старшокласників, які є членами Малої академії наук України.

hrynevych
Від імені Львівського ІТ Кластеру, студенти ІоТ передали подяку Міністрові освіти і науки України Лілії Гриневич за допомогу в запуску освітньої програми бакалавра “Інтернет речей (Internet of Things)” за спеціальністю 122 “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” в Національному університеті “Львівська політехніка”.