Студенти ІоТ – Переможці Digital Hackathon

06 Nov, 2017

Команда студентів інноваційної програми Львівського ІТ Кластеру – Інтернет Речей, перемогла у дводенному хакатоні від Lviv tech Startup School, який проходив 27-28 жовтня.

Lviv tech Startup School нещодавно відкрили при Львівській Політехніці, це платформа підтримки креативних ідей та студентських стартапів, налагодження співпраці між студентами та бізнесовими структурами. Digital hackathon – перший хакатон, організований школою. В ньому взяли участь 6 команд студентів. Протягом дня, команди пройшли етап – від пошуку ідеї до презентації продукту.

hack
Студенти програми ІоТ перемогли з ідеєю для налагодження комунікації між студентами. «Ми розробляли проект, який мав би вирішити проблему комунікації між молоддю, студентами. Коли виникає проблема з відсутністю вільного поля, мяча, друзів та гравців, щоб разом пограти в футбол чи інші види спорту» – розповідає Назар Заваринський, учасник команди-переможця, студент другого курсу ІоТ.

hackprez
До журі хакатону входили – представники компанії-генерального спонсора AVIVA, відомий фахівець із краунфандингу Райнер Шенк та керівник освітнього напрямку Кластеру Зеновій Верес.

Переможці отримали в подарунок навушники та монопод.