Студенти Програми ІоТ – Переможці Міського Ідеатону

24 Oct, 2017

Студенти інноваційної програми Інтернет речей, яку минулого року Львівський ІТ Кластер запровадив у Львівській Політехніці спільно з ІТ компаніями, стали переможцями ідеатону, організованого Львівською міською радою зі своїм проектом Clean City. В суботу, 21 жовтня, студентів нагородили під час Форуму е-врядування 451Е.

Clean City – мобільний додаток, який відстежує наповненість смітників Львова. Додаток містить мапу усіх смітників Львова, показує за допомогою геолокації розташування найближчого смітника до користувача. А також надає можливість кожному користувачеві залишити відгук чи відзначити смітник, якщо він переповнений. Таким чином, розробники намагаються допомогти у вирішенні проблеми зі сміттям у Львові та контролювати ситуацію з переповненими смітниками.

ideaton
Clean City розробили кілька студентів програми Інтернет Речей у Львівській Політехніці, як семестровий проект з програмування. «Нам суттєво допомогло навчання на ІоТ, бо навчання на цьому напрямку проектно-орієнтоване і кожного семестру ми працюємо над проектами, що дає неоціненний досвід командної роботи і презентаційних навичок. Завдяки Зеновію Вересу (викладач Львівської Політехніки та Директор освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру) ми дізналися про ідеатон і вирішили спробувати». – Розповідає Микола Мацях, розробник проекту Clean City.

ideaton5
В суботу, під час Форуму е-врядування 451Е, Clean City отримав 1 000 євро за ідею, яка домопоже Львову стати кращим і вирішити одну з найактуальніших проблем.

Реалізацію програми та веб-сайту Clean City, розробники планують вже в грудні. Додаток буде доступний англійською та українською мовами.