Сихівська Гімназія Отримала від Кластеру Нові Комп’ютери

22 Aug, 2017

Навчальний заклад переможця олімпіади IT Challenge, отримав в подарунок від ІТ Кластеру обладнання для комп’ютерного класу. В понеділок, 21 серпня, Кластер офіційно передав обладнання керівництву закладу.

НВК “Школа-гімназія “Сихівська”, що на вулиці Гната Хоткевича, 48 отримала від Львівського ІТ Кластеру 7 ноутбуків, принтер та комплектуючі для комп’ютерного класу. В травні учень цієї школи Максим Варнаков, став переможем олімпіади IT Challenge, виборовши грошову винагороду для себе та подарунок для школи.

s1fb
Вже вдруге випускники цієї школи перемагають в шкільній інтернет олімпіаді з інформатики, яку Кластер щороку організовує спільно з Львівською Політехнікою та Львівською міською радою. IT Challenge – олімпіада, яка проходить в три етапи і має на меті знаходити нові таланти та надихати учнів вивчати ІТ та розвиватись в цьому напрямку. Також змагання популяризують вивчення математики та англійської мови. Щороку в ній беруть участь учні шкіл Львова та області.

s4fb
Про переможця цьогорічної олімпіади Максима Варнакова та його проект – робот-гід для туристів можна прочитати в нашому інтерв’ю.