Symphony Solutions Приєднується до Lviv IT Cluster

30 Nov, 2018

Раді повідомити, що компанія Symphony Solutions стає членом спільноти Lviv IT Cluster. Представники Symphony Solutions брали активну участь у робочій групі в рамках Стратегії конкурентоспроможності Львова, яка стала основою створення бізнес-кластерів у Львові.

Як зазначила Chief Marketing Officer Symphony Solutions Валентина Синенька: “У січні 2018 компаніі виповнюється 10 років. За цей період нам, безперечно, вдалося не лише вийти на нові ринки, відкрити 4 офіси і вирости до 550 людей, але, насамперед, збудувати унікальну культуру, яка є центральною рушійною силою нашої організаціі. Це і є одним із основних досягнень. Ми готові із задоволенням обмінюватися досвідом та налаштовані на плідну співпрацю з іншими учасниками IT Cluster”.

ss

Однією із визначних рис Symphony Solutions є безперервна agile трансформація. Компанія не обмежує це поняття методологією розробки програмного забезпечення, але і застосовує agile підхід у всіх напрямках, включаючи маркетинг, фінанси, адміністрування, HR чи Leadership Team. Таку відданість agile принципам відзначили як міжнародні технологічні видання, так і колеги чи клієнти Symphony Solutions. Agile офіс компанії навчає не лише своїх працівників і власних клієнтів, але і учасників місцевих IT спільнот Symphony Solutions – компанія орієнтована на  людей та культуру. Незвичний Інтер’єр офісу в усіх локаціях, стилізований під голандське село, створює привітну атмосферу, заохочує до відкритого спілкування. Гендерний баланс є також яскравим відображенням унікальності культури особливо в IT середовищі. Незважаючи на відсутність відділу продаж, Symphony Solutions продовжує активно зростати за рахунок нових клієнтів, які самі звертаються до компанії через позитивні відгуки та рекомандаціі від інших клієнтів. Мабуть, саме це є однією із причин, чому Symphony Solutions не лише ніколи не втрачає своїх клієнтів, а тільки здобуває нових.


Про Symphony Solutions

Symphony Solutions – digital transformation ІТ компанія з головним офісом у Нідерландах та центрами розробки в Україні, Польщі та Македонії. Цього року Symphony Solutions відсвяткує своє десятиріччя у Львові. Ця надзвичайно важлива для компанії подія відбудеться у січні 2019 року.