А.Т. Консалтинг – Новий Партнер Кластеру

31 Oct, 2018

«А.Т. Консалтинг» – провідна консалтингова компанія, з 13 річним досвідом роботи на ринку надання бізнес-послуг, пропонує персоніфіковані рішення та індивідуальний підхід для вирішення завдань та бізнес-процесів будь-якої складності.

Основні напрями діяльності: комплексний супровід іноземних компаній в Україні, планування та структурування бізнесу в Україні відповідно до міжнароних вимог та стандартів, бухгалтерські послуги, інтеркомпані репорт, юридичні послуги, кадрові послуги та пошук персоналу, маркетингові послуги.

Місія компанії – бути лідером у всіх стратегічних секторах, підтримуючи відносини з клієнтами на засадах довіри та взаємоповаги. Команда висококваліфікованих спеціалістів в бізнес-консалтингу  старанно та безперервно працює над  оптимізацією бізнес-процесів наших клієнтів.

«Партнерство із Львівським ІТ Кластером – це в першу чергу ознака того,  що ми намагаємось іти в ногу з нашими клієнтами, які вже є членами даної асоціації, а також –  це важливий та стратегічний крок для нашої компанії. У час, коли Львів стає осередком розвитку інновацій та генерації прогресивних ідей, не можна залишатись осторонь. Тому, ми раді стати партнерами команди, яка є новатором в ІТ-індустрії, та впевнені, що об’єднавши власні зусилля, ми зможемо покращити бізнес-середовище міста та країни в цілому» – коментує Андрій Цура, СЕО «А. TConsulting».

«Раді вітати нових партнерів у Кластері, які надають якісні послуги та є професіоналами у своїй сфері. Спільнота найактивніших ІТ-компаній Львова відкрита до партнерства та плідної співпраці, яка обов’язково призведе до результатів». -Коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

На цей час послугами компанії користуються компанії багатьох країн світу, для прикладу – це такі, як США, Великобританія, Італія, Швеція, Туреччина, Франція, Індія, Польща, Балтійські країни та інші.

Остання нагорода компанії «А.Т. Консалтинг» у 2017 році – це визнання компанією року у сфері консультування з питань комерційної діяльності за версією Всеукраїнського галузево-аналітичного центру.

Компанія «А.Т. Консалтинг» пропонує знижку -50% для всіх членів Lviv IT Cluster на професійні юридичні консультації щодо питань господарського та фінансового характеру.