Тарас Кицмей Очолить Асоціацію “ІТ Ukraine” у 2019 Році

27 Dec, 2018

Днями у Києві відбулися загальні збори Асоціація ІТ Ukraine – закритий захід для представників найбільшої спільноти ІТ-бізнесу в Україні. Крім презентації візії та підбиття підсумків року, ключовим питанням для розгляду стало обрання нового Президента, Віце-президентів та вибори Ради представників Асоціації. За  результатами підсумків виборів Президентом Асоціації став Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів SoftServe.

«Сьогодні ІТ Асоціація – це надзвичайно ефективний та потужний майданчик для консолідації наших спільних зусиль для розвитку українського ІТ-сектору. – говорить Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів SoftServe, новообраний Президент Асоціації. – Нам вдалося досягти значних результатів: консолідований голос українського ІТ звучить не лише у стінах українського парламенту, але й поруч з лідерами держави на потужних міжнародних економічних та дипломатичних подіях; індустрія демонструє безпрецедентні темпи росту від року до року, що підсилюються позитивними змінами на законодавчому рівні. За останні кілька років суттєво змінилася структура нашої індустрії: з’явилась велика мережа регіональних ІТ-кластерів, які допомагають розвивати ІТ-сектор на місцях, в той час як ІТ Асоціація займається ініціативами на національному рівні. Я переконаний, що запорукою нашого сьогоднішнього та майбутнього успіху є синергія – компаній, галузевих об’єднань, людей, спільних зусиль. Тож цього року ми запросили представників найбільших кластерів до системної співпраці на платформі Асоціації, діалогу та обміну досвідом, що допоможе нам суттєво примножити успіхи  ІТ-індустрії. Своїм пріоритетним завданням на позиції Президента Асоціації вважаю розбудову цієї взаємодії».kytsportrait
Стратегічними напрямками роботи Асоціації у 2019 році стануть промо індустрії в Україні та за кордоном, GR та продовження якісних перетворень в IT-освіті.
До виконавчого органу Асоціації, що займатиметься ключовими проектами, увійшли 11 компаній: SoftServe, EPAM, GlobalLogic, Luxoft, Ciklum, ISD, Astaund Commerce, Infopulse, Intellias, Miratech та N-iХ. Крім того, з метою синергії роботи національної Асоціації та регіональних IT кластерів до Ради Представників було запрошено 4 кластери: Lviv, Kharkiv, Dnipro, Kyiv.