Технологія Успіху: Кластер Запускає Новий Проект Разом з The Ukrainians

30 May, 2017

Львівський ІТ Кластер спільно з The Ukrainians розпочинає новий проект надихаючих історій успіху лідерів ІТ-сфери. Двічі на місяць на інформаційному ресурсі theukrainians.org читайте унікальні розмови з людьми, які творять та розвивають ІТ індустрію у Львові.

Це неймовірні історії створення власного бізнесу, погляд на роботу ІТ компаній зсередини, цінності та місію, цілі та мрії.

«Для нас дуже важливо, аби все більше людей знали про ІТ у Львові, адже це галузь, яка дуже швидко розвивається в країні і в місті, і яка є дуже багатообіцяючою в найближчому майбутньому. Тому маю надію, що цей проект дасть розуміння ІТ-бізнесу читачам та інформацію про людей, які роблять вагомий внесок в розвиток міста, роблять Львів відомим ІТ центром України» – розповідає СЕО Львівського ІТ Кластеру, Степан Веселовський.

Перший герой інтерв’ю проекту Технологія Успіху – Віталій Седлер, СЕО та співзасновник компанії Intellias. Він розповідає про свою компанію, розуміння успіху та особливості роботи з німецькомовними замовниками. Інтерв’ю – за посиланням.

Дізнаймося всі разом про творців Львівської ІТ сфери більше! Сподіваємося, що такі історії надихнуть не одного читача.