TemplateMonster Приєдналася до Львівського ІТ Кластеру

24 Feb, 2017

Команда Львівського ІТ Кластеру розширюється! Тепер до неї доєдналася компанія TemplateMonster!

TemplateMonster – це акула світового IT-ринку зі створення шаблонів сайтів родом із серця України! Впродовж 15 років компанія створює якісний продукт та співпрацює з такими світовими лідерами як Magento, Drupal, WordPress, PrestaShop, Joomla, WooCommerce і багатьма іншими. Понад 1,5 мільйона користувачів та партнерів були задоволені широким спектром послуг, які надає компанія. Крім того, TemplateMonster – це команда, яка заохочує постійний розвиток та навчання, пропонує різноманітні партнерські та освітні програми, майстер-класи та тренінги для всіх охочих отримати знання з веб-дизайну, веб-розробки, та онлайн-маркетингу.
braunЗа словами СЕО Львівського ІТ Кластеру Степана Веселовського, Кластер росте у геометричній прогресії. Таке стрімке зростання кластерної спільноти свідчить про збільшення зацікавленості компаній у розвитку ІТ:

“Львівські ІТ-компанії доросли до такого рівня, що вони хочуть інвестувати сили, час та гроші не тільки у свій розвиток, а й у розвиток міста та ІТ-галузі загалом. Нам дуже приємно, що тепер серед таких компаній і TemplateMonster. Це команда натхнених професіоналів, відданих своїй справі. Я вірю у плідну співпрацю між нами”.

Детальніше про TemplateMonster можна прочитати на сайті компанії.

Читайте також:

IT Arena Шукає Асистента з Піару

Wanted: Асистент з Продажів у Команду Конференції IT Arena

The 2017 Global Outsourcing 100: Сім Кластерних Компаній Визнано Найкращими