Майбутнє від Technology Stream

31 Mar, 2016

Ми беремо активну участь в організації Lviv IT Arena, найбільшій і найкращій IT-події в Україні. Цього року, ми хочемо залучити ще більше учасників з Європи, тому підготували новинки аби зробити подію ще ліпшою. До зустрічі на Lviv IT Arena із 30 вересня по 2 жовтня.

Технологія має значення, і команда Lviv IT Arena не уявляє сучасного світу без неї. Потік Technology говоритиме про завтрашній день, нові інструменти та поточні методи, а також зосередиться на викликах перед технологіями, які змінюють світ.

“Що це за таємний інгредієнт, який робить неможливе можливим? Доповідачі відштовхуватимуться від цих запитань та шукатимуть передових рішень,» – розповідає Михайло Крамаренко, СSO компанії V.I.Tech, який очолює Technology Stream. Потік матиме два підпотоки, які охоплять широке коло тем від популярних технологій до майбутніх тенденцій.[1] 12 1920

“Перший напрямок  – Інновації; це дискусійний майданчик для ІТ-фахівців про різні гарячі теми як-от data science та штучний інтелект,» – пояснює Михайло.  Потік також обговорить мобільні технології та wearables, великомасштабні системи та соціальні мережі. Напрямок зосередиться і на  біоінформатиці, розумній робототехніці, автономних транспортних засобах та Інтернеті речей.

“Інший напрям – Hands-On –  це серія воркшопів та Bootcamps, щоби отримати практичне розуміння вищеназваних тем, де люди можуть спробувати побудувати невеликий шматочок яскравого світлого майбутнього,» – продовжує Михайло. Цей напрям дозволить учасникам дізнатися про новинки у найсвіжіших тенденціях та прогнози трендів, за якими варто слідкувати у майбутньому.

“Цей потік матиме потужні презентації про те, що і як програмувати в майбутньому,» – говорить Діма Малєєв із Lviv Code School та співорганізатор потоку. “Hands-On буде цікавим для технарів, які зможуть дізнатися про щось, що можуть використовувати у роботі вже,» – додає він. Інновації, натомість, зацікавлять усіх учасників, які хочуть знати прогноз майбутнього  в ІТ.[1] 10 1920

“Ми вже запросили відомих ІТ-фахівців як Грег Янг, творець паттерна CQRS, та Аарон Еріксон із ThoughtWorks, який написав книгу The Nomadic Developer,” – говорить Діма. “Ми хочемо, щоб після події, учасники сказали: «Так ось як воно робиться!». Тоді ми знатимемо, що потік був успішним,» – підсумовує він.

Ми нетерпляче чекаємо Technology Stream, який обіцяє бути надзвичайно цікавим для людей, що люблять технології; і ми сподіваємося, що ви так само чекаєте. Тому поспішайте придбати квитки, аби зустрітися у вересні на Lviv IT Arena.