Третій Тиждень Масового Тестування. Головні Цифри

17 Apr, 2020
Третій тиждень поспіль у Львові та області проводять масове тестування населення на COVID-19.
 

В межах проекту Львівського ІТ Кластеру United for Health у Львові та області продовжують тестувати людей на виявлення COVID-19. Влади міста та області вже третій тиждень тестують перш за все тих, які належать до груп ризику – люди, які повернулись з-за кордону або ж контактували з хворими, медиків, а також тих, у кого є наявні симптоми. Наступного тижня Кластер спільно з компанією Ріел розпочнуть тестування журналістів, які особливо активно працюють в час надзвичайної ситуації та стикаються з ризиком захворіти на коронавірус.

У Львівській області протягом цього тижня протестували 864 осіб. Тести виявили 2 підозри на коронавірус у м.Червоноград. Наявність коронавірусу у цих осіб надалі перевірять ПЛР-тестами. Загалом в області на COVID-19 протестовано  9364 осіб, з них 14 результатів – позитивні.

У Львові за тиждень протестували  2500 осіб, тести виявили 37 осіб з підозрою. Наявність коронавірусу у цих осіб надалі перевірять ПЛР-тестами. Загалом, кількість протестованих 8000 осіб, а загальна кількість виявлених підозр – 91.

 

Нагадаємо, що ви можете долучитися до проекту United for Health та допомогти з закупівлею тестів місту та області, а також отримати можливість пройти тестування самому.