ТОП Тех Конференцій 2018: Європа

22 Jan, 2018 1

Початок року найкращий, щоб скласти графік найкрутіших тех конференцій, які варто відвідати. Ми відібрали для вас найцікавіші події світу технологій та інновацій, які відбудуться в Європі уже цього року. Плануйте події заздалегідь.

Mobile World Congress

mob1
Дата: 26 лютого – 1 березня
Місце проведення: Барселона (Іспанія)
Вартість квитка: €799-4999

Mobile World Congress – найбільша світова подія, присвячена мобільним технологіям, яка просто вражає своїми масштабами. 100 000+ відвідувачів в одному місці з 200+ країн. Подія відбудеться вже зовсім скоро в одному з найяскравіших іспанських міст. Серед кіноутів цього року представники Ericsson, HTC, Telenor, World Bank та ін. В ході події також оберуть переможців Global Mobile Awards, оскара мобільної індустрії.


CSW Arctic/Europe 2018

csw_arctic_europe_2018
Дата: 20-24 березня
Місце проведення: Лулео,Вуоллерім (Швеція)
Вартість квитка: €195-595

Якщо ви мрієте побачити полярне сяйво і працюєте в ІТ, то CSW Arctic/Europe 2018 – ідеальна комбінація для вас. Подія відбуватиметься на півночі Швеції, в містечку Лулео, де пролягає межа Північного полярного кола. На події обговорюватимуть краудсорсинг та такі трендові теми, як Finance, ICO’s & Green Bonds, Energy & Sustainability, CrowdGaming, Agriculture, Farming, Travel & Tourism in the Sharing Economy.


Wolves Summit

norm
Дата: 10-11 квітня
Місце проведення: Варшава (Польща)
Вартість квитка: €162-658

Wolves Summit – один з найбільших польських нетворкінгових івентів, куди запрошують стартапи, інвесторів, представників інвестиційних фондів. Окрім цього, цього року на події обговорюватимуть нові технологічні тренди, інновації, Fintech та Blockchain зі спікерами з зірками польської тех сцени. Проте, головними на конференції будуть пітчі стартапів, які триватимуть більшу частину першого і другого дня Wolves Summit.


Dublin Tech Summit

ddd
Дата: 18-19 квітня
Місце проведення: Дублін (Ірландія)
Вартість квитка: €349-798

Дублін протягом останніх років став справжнім хабом світової ІТ індустрії з офіційними представництвами найвідоміших тех гігантів. На Dublin Tech Summit зберуться 10 тис відвідувачів та 250+ спікерів з таких компаній як Microsoft, Yahoo, Twitter, NASA JPL, The Bitcoin Foundation, Oracle. На події також відбуватимуться пітчі стартапів та паралельно проходитиме конференція Tech+Music, присвячена впливу технологій та музику.

Digital Business World Congress

dig
Дата: 22-24 травня
Місце проведення: Мадрид (Іспанія)
Вартість квитка: ще немає

На події говоритимуть про діджиталізацію бізнесу і як технології та сучасні рішення і розробки, можуть вивести бізнес на новий рівень. На Digital Business World Congress також діятиме велика виставка сучасних технологічних досягнень. Подію відвідають 18000+ CEOs, власників бізнесу, директорів та президентів компаній, 700+ представників операційного рівня компаній, 230 спікерів.


T
he Next Web

tnw1b
Дата: 24-25 травня
Місце проведення: Амстердам (Нідерланди)
Вартість квитка: €199-595

Конференція, яка цього року збере понад 15 тис підприємців з усього світу. На події виступлять топові спікери з таких компаній як Slack, Amazon, Kickstarter, Google, Airbnb, Microsoft, які вражатимуть учасників події нереальними кейсами та інсайтами.

Pioneers Festival

pio
Дата: 24 травня
Місце проведення: Відень (Австрія)
Вартість квитка: €1,188 – €1,548

Це must visit подія для кожного, хто має власний стартап і прагне знайти інвестора. На конференції свої ідею презентують 500 стартапів. Організатори планують зібрати понад 2500 учасників. І як приємний бонус у вас буде нагода відвідати офіційну резиденцію президента Австрії – Hofburg Imperial Palace, де відбудеться конференція.


Infosecurity Europe

infro
Дата: 5-7 червня
Місце проведення: Лондон (Великобританія)
Вартість квитка: ще немає

Infosecurity Europе – найбільша подія Європи, присвячена кібербезпеці, яку відвідають 19500+ відвідувачів. Це велика конференція, на якій обговорюють останні тенденції у світі інформаційної безпеки, та з масштабною виставкою, на якій презентують останні технологічні розробки та рішення.

CеBIT 2018

ceb1
Дата
: 11-15 червня
Місце проведення: Ганновер (Німеччина)
Вартість квитка: €25- €2,400

CеBIT – культова подія для усіх decision-makers у сфері digital бізнесу та інновацій. Чотири головні напрямки конференції мають відповідні назви: d!conomy, d!tec, d!talk та d!campus. На події говоритимуть про AI, AR/VR, Future Mobility, IoT, людиноподібних роботів та дрони.

London Tech Week

london
Дата: 11-17 червня
Місце проведення: Лондон (Великобританія)
Вартість квитка: ще немає

Організатори London Tech Week називають подію фестивалем технологій, який збирає довкола себе інноваторів зі всього світу та тех ентузіастів, які творять наше майбутнє. Наука, стартапи, творчість та бізнес –все це намагається поєднати подія, в рамках якої загалом відбуваються 300+ івентів та яка зібрала у 2017 році 55 тис відвідувачів.


TOA

toa1
Дата: 19-22 червня
Місце проведення: Берлін (Німеччина)
Вартість квитка: €279-499

Tech Open Air (TOA) – інтердисциплінарний технологічний фестиваль, який об’єднує експертів з різних сфер для співпраці та обміну досвідом. Захопливі історії з життя бізнесу, технологічні розробки у поєднанні з мистецтвом, наукою, музикою та, звісно ж, особливою атмосферою Берліну. 20000+ відвідувачів, 1200+ СЕОs, 200+ спікерів в надзвичайній концертній локації німецької столиці -незабутньо і пізнавально.

IT Arena

arena
Дата: 28-30 вересня
Місце проведення: Львів (Україна)
Вартість квитка: 150-450$

Найкращі події світу технології відбуваються не лише закордоном. Україна також має тех подію якою,без перебільшень, може пишатись. За 4 роки на сцені ІТ Арени виступали спікери із Facebook, Twitter, Microsoft, Uber, Google, Spotify та багато представник інших компаній із світовим іменем. Такі світові медіа як TechCrunch, TNW та tech.eu писали про подію на своїх сторінках. Окрім доповідей найбільша цінність заходу- це крутий нетворкінг та легендарні вечірки котрі переросли у справжнє шоу –  Futureland Festival.

Web Summit

web1
Дата:  5-8 листопада
Місце проведення: Лісабон (Португалія)
Ціна квитка: €850

Важко уявити когось, хто б не чув про Web Summit, адже це найбільша тех конференція світу. Але з іншого боку це дещо більше, ніж просто конференція. Це подія, котрою цілий тиждень живе столиця Португалії та усі її гості, а це близько 60 тис любителів технологій з усього світу. Що важливо, традиційно для жінок діють знижки на квитки, а іноді їх можна отримати і взагалі безкоштовно. Лідери думок світу технологій і не лише, вечірки до ранку і невичерпне число бізнес можливостей – це все про Web Summit.


Slush

slush2
Дата: 4-5 грудня
Місце проведення: Гельсінкі (Фінляндія)
Ціна квитка: ще немає

У 2017 році, конференція Slush зібрала більше 20 тис відвідувачів та 2 600 стартапів, 4 паралельні сцени зі спікерами та неймовірними шоу і вечірками. А також сотні неймовірних історій успіху від найкращих ІТ підприємців зі всього світу.

Читайте також:

ІТ-Події України 2018 року

Неймовірні досягнення Кластеру за 2017 рік

IT Research 2.0. Економічний ефект ІТ-галузі Львова